Soratinex Dr. Michaels

Za přípravky Dr Michaels stojí vědec, a biochemik Prof. Dr. Michael Tirant, PhD (*1955) z Austrálie. Ve svém profesním životě se věnoval léčbě rozličných kožních onemocnění. Avšak zejména v případě psoriázy dosáhl v jejím léčení vynikajících výsledků a díky svému unikátnímu přístupu se stal světově uznávaným odborníkem. Prof. Dr. Michael Tirant, PhD propojuje praktické zkušenosti a znalosti biochemických vlastností přírodních produktů. Výsledkem toho je řada přírodních produktů sloužících k odstranění příznaků lupénky, což je společně s její léčbou jedním z podstatných kroků pomoci nemocným.

Vznik prostředků pro lupénku však byl jako u mnoha jiných vědeckých objevů dílem náhody. V roce 1982 Prof. Dr. Michael Tirant, PhD léčil pacienta trpícího kožním ekzémem. Léčba však vyléčila i ložiska lupénky, což způsobilo rozvoj léčby tohoto onemocnění.

Po několikaletém úsilí se nám podařilo dokončit rozsáhlé klinické zkoušky a certifikace přípravků řady Dr. Michaels kosmetika na odstraňování projevů lupénky.

Přípravky značky Dr. Michaels byly v důsledku certifikace přejmenovány na Soratinex Dr. Michaels a jsou nyní registrovány jako zdravotnický prostředek. Složení a účinnost se pochopitelně nezměnila.

Výrobce:

V licenci společnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrálie Vyrobeno v EU pro FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika společností Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@franklpharma.com
 
Zdravotnický prostředek rizikové třídy 1 Číslo certifikátu výrobce: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydáno společností URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnění 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

12 položek celkem
Soratinex Dr. Michaels Dermatologické mýdlo 100 g
398 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels dermatologické mýdlo má jemné složení, vhodné pro citlivou pokožku. Toto jedinečné složení bude pokožku při mytí vyživovat. Doplněním pokožce přirozených olejů pomáhá přípravek v prevenci proti suché, drsné a loupající se kůži.

Kód: FRF164568
Soratinex Dr. Michaels Dermatologický šampón 200 ml
698 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels šampon pomáhá při péči o suchou pokožku a pokožku s lupy. Šampon obsahuje povzbuzující esenciální oleje, které pečují o pokožku na hlavě a zároveň poskytují úlevu od svědění a pocitu vysušené pokožky.

Kód: FRF164574
Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty 50 g
899 Kč / ks

Zdravotnický Soratinex Dr.Michaels Krém na nehty byl vyvinutý, aby pomohl zjemnit suchou nebo odlupující se pokožku kolem nehtů. Zároveň pečuje o nehty zvrásnělé, křehké, lámající se a vybledlé.

Kód: FRF164577
Soratinex Dr. Michaels Roztok na nehty 50 ml
898 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels roztok na nehty byl vyvinut, aby pomohl zjemnit suchou nebo odlupující se pokožku kolem nehtů. Užívá se k péči o nehty trpící lupénkou a dalšími nehtovými problémy způsobenými bakteriálními nebo houbovými (plísňovými) infekcemi.

Kód: FRF164576
Soratinex Dr. Michaels Čisticí gel na lupénku (Skin Care Gel) 200 ml
798 Kč –12 %
698 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels Čisticí gel na lupénku (Skin Care Gel) s obsahem přírodních ovocných kyselin napomáhá snížení loupání a vyhlazení kůže.

Čistící gel Soratinex Dr. Michaels potřebný k vyčištění pleti od šupinek ztvrdlé kůže před aplikací zklidňujícího krému.

Kód: 6629
Soratinex Dr. Michaels Dermatologický kondicionér 200 ml
698 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels kondicionér se používá k péči o suchou, odlupující se a zanícenou pokožku postiženou lupénkou nebo atopickým exémem ve vlasové části a ke zmírnění šupinatění způsobených lupénkou.

Kód: FRF164575
Soratinex Dr. Michaels Krém na lupénku (Skin Care Cream) 50 g
Tip
od 1 059 Kč–15 %
od 898 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels Krém na lupénku (Skin Care Cream) obsahuje přírodní esenciální oleje, kysličník zinečnatý, rostlinné oleje a bazické gely.

Krém Skin Care Dr. Michaels s obsahem bazických činidel tlumí nepříjemné příznaky psoriázy (svědění, strupovitý vzhled kůže, zvýšenou tvorbu epitelových buněk ve vlasové části hlavy).

Kód: 79057/50
Soratinex Dr. Michaels Malá sada na lupénku
Akce
ZDARMAZDARMA 2 800 Kč –21 %
2 198 Kč / ks

Malá sada Soratinex Dr. Michaels obsahuje všechny tři produkty (čistící gel 200ml + tělový olej 200ml + krém 50g) nutné k ošetření kůže zasažené chronickou ložiskovou lupénkou.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě: krém + gel + olej, protože se vzájemně doplňují.

Kód: 6632
Soratinex Dr. Michaels Sada na nehty
Akce
ZDARMAZDARMA 2 800 Kč –21 %
2 199 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr.Michaels Sada na nehty byla vyvinutá, aby pomohla zjemnit suchou nebo odlupující se pokožku kolem nehtů. Zároveň pečuje o nehty zvrásnělé, křehké, lámající se a vybledlé.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě: krémroztokgel, protože se vzájemně doplňují. Sada působí antimikrobiálně a protisvědivě. Sada zklidňuje pokožku kolem nehtů. 

Kód: 98646
Soratinex DrMichaels sada na hlavu
Akce
ZDARMAZDARMA 2 295 Kč –13 %
1 989 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku se používá k péči o suchou, odlupující se a zanícenou pokožku postiženou lupénkou nebo atopickým exémem ve vlasové části a ke zmírnění šupinatění způsobených lupénkou.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě: krém, šampón a kondicionér, protože se vzájemně doplňují.

Kód: FRF98646
Soratinex Dr. Michaels Tělový olej na lupénku (Skin Care Oil) 200 ml
1 059 Kč –12 %
924 Kč / ks

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels Tělový olej na lupénku (Skin Care Oil) s obsahem přírodních esenciálních olejů slouží k hydrataci ošetřené pokožky a k vytvoření přirozeného ochranného filmu.

Kód: 6633
Soratinex Dr. Michaels Velká sada na lupénku
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 4 657 Kč –18 %
3 789 Kč / ks

Velká sada Soratinex Dr. Michaels obsahuje všechny tři produkty (čistící gel 200ml + tělový olej 200ml + krém 250g) nutné k ošetření kůže zasažené chronickou ložiskovou lupénkou.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě: krém + gel + olej, protože se vzájemně doplňují.

Kód: 113435

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem