Soratinex Dr. Michaels Dermatologický kondicionér 200 ml

Kód: FRF164575
698 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels kondicionér se používá k péči o suchou, odlupující se a zanícenou pokožku postiženou lupénkou nebo atopickým exémem ve vlasové části a ke zmírnění šupinatění způsobených lupénkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soratinex Dr. Michaels kondicionér se používá k péči o suchou, odlupující se a zanícenou pokožku postiženou lupénkou nebo atopickým exémem ve vlasové části a ke zmírnění šupinatění způsobených lupénkou.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku. Produkt Soratinex Dr. Michaels Dermatologický kondicionér je účinný pouze jako součást sady.

Jak používat:

Kondicionér se používá v posledním kroku celé kůry. Hydratuje a chrání ošetřená místa. Kondicionér jemně vmasírujte do pokožky a nechte zaschnout. Poté jemně opláchněte a vlasy vysušte.

Dodržujte doporučenou frekvenci používání:

Jestliže budete kondicionér používat méně často, než byste měli, je možné, že nebude mít tak dobré účinky a potíže se suchou, odlupující se a zanícenou pokožkou mohou přetrvávat. Pokud budete používat produkt častěji, než byste měli, potíže se suchou, odlupující se a/nebo zanícenou kůží neustanou rychleji, naopak, pokožku můžete ještě více podráždit.

Složení: 

Deionised Water, Polywax, Cetyl Stearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Palm Kernal Oil, PeppermintEssential Oil, Grapeseed Oil, Sodium Hydroxymethyl Glycinate, Vitamin E, Sorbic Acid

Balení:

200 ml

Upozornění:

Než začnete používat Soratinex Dr. Michaels kondicionér, VŽDY před použitím nejdříve vyzkoušejte malé množství na malé ploše pokožky, jako test na možné reakce, obzvláště budete-li produkt používat na citlivých místech pokožky. Ponechte na pokožce působit 24-48 hodin, až poté smyjte. Pokud se objeví jakákoliv reakce, prosíme, ihned kontaktujte výrobce. Pokud žádnou reakci nemáte, aplikujte.

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte pohotovostní lékařskou službu nejbližší nemocnice. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Po každém použití pečlivě uzavřete víčkem. Neskladujte na přímém slunci ani v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte při teplotě do 25 C, ale nezmrazujte.

V naší nabídce naleznete i další produkty na léčbu lupénky značky Soratinex Dr. Michaels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za přípravky Dr Michaels stojí vědec, a biochemik Prof. Dr. Michael Tirant, PhD (*1955) z Austrálie. Ve svém profesním životě se věnoval léčbě rozličných kožních onemocnění. Avšak zejména v případě psoriázy dosáhl v jejím léčení vynikajících výsledků a díky svému unikátnímu přístupu se stal světově uznávaným odborníkem. Prof. Dr. Michael Tirant, PhD propojuje praktické zkušenosti a znalosti biochemických vlastností přírodních produktů. Výsledkem toho je řada přírodních produktů sloužících k odstranění příznaků lupénky, což je společně s její léčbou jedním z podstatných kroků pomoci nemocným.

Vznik prostředků pro lupénku však byl jako u mnoha jiných vědeckých objevů dílem náhody. V roce 1982 Prof. Dr. Michael Tirant, PhD léčil pacienta trpícího kožním ekzémem. Léčba však vyléčila i ložiska lupénky, což způsobilo rozvoj léčby tohoto onemocnění.

Po několikaletém úsilí se nám podařilo dokončit rozsáhlé klinické zkoušky a certifikace přípravků řady Dr. Michaels kosmetika na odstraňování projevů lupénky.

Přípravky značky Dr. Michaels byly v důsledku certifikace přejmenovány na Soratinex Dr. Michaels a jsou nyní registrovány jako zdravotnický prostředek. Složení a účinnost se pochopitelně nezměnila.

Výrobce:

V licenci společnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrálie Vyrobeno v EU pro FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika společností Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@franklpharma.com
 
Zdravotnický prostředek rizikové třídy 1 Číslo certifikátu výrobce: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydáno společností URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnění 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz