Hairwonder

hair-wonder-logoV Hairwonder prostě milujeme přirozeně zdravé, lesklé a silné vlasy. Po více než 25 let se specializujeme na výrobu přípravků, díky nimž je možné takovéto vlasy získat; přípravků, které vlasy ošetřují, vyživují a dodají jim lesk a vitalitu. Přípravky pro péči o vlasy Hairwonder jsou oblíbeny ve více než 35 zemích. Již od samého počátku našeho působení, od roku 1985, používáme zásadně ingredience té nejvyšší kvality, vzácné bylinné a ovocné výtažky, které zpracováváme těmi nejmodernějšími metodami.

Důraz je kladen nejen na složení, ale velkým zájmem společnosti je také péče o přírodu. Každá barva obsahuje minimálně osm rostlinných složek s bio certifikací, které jsou vybírány se speciální péčí tak, aby co nejvíce prospívaly vlasům. Pěstování použitých ingrediencí probíhá bez použití herbicidů nebo pesticidů. Svými obaly šetří společnost lesní ekosystém, používán je výhradně karton certifikovaný značkou FSC. 

4 položek celkem
Hairwonder Přírodní dlouhotrvající barva 100 m
Akce Tip
319 Kč –21 %
od 249 Kč / ks

Hairwonder je první značka dlouhotrvajících barev na vlasy bez obsahu amoniaku. Pro dosažení co nejpřírodnějšího složení, byla použita nejmodernější technologie výroby. Pestrá paleta dlouhotrvajících barev Hairwonder vlasy intenzivně chrání, vyživuje a posiluje. Pro krásné a zářivé barvy a zdravé, hedvábně jemné vlasy!

Kód: SAD3941
Hairwonder Regenerační šampon 200 ml
Akce
259 Kč –46 %
139 Kč / ks

Vyživující šampon pro všechny typy vlasů pro každodenní použití. Posiluje vlasy, optimálně je vyživuje, přináší nádherný lesk a vitalitu. Šampon zanechává vlasy hedvábně jemné, snadno rozčesatelné, plné života a silnější než kdy předtím.

Kód: 109284
Hairwonder Regenerační vlasová maska 200 ml
249 Kč / ks

Intenzivní péče pro suché a poškozené vlasy i konečky s fytokeratinem, provitamínem B5 a osmi bio rostlinnými výtažky.

Kód: 39729
Hairwonder Regenerační vlasová výživa 100 ml
Akce
259 Kč –38 %
159 Kč / ks

Intenzivní posílení vlasů s phytokeratinem, provitamínem B5 a 8 vyživujícími BIO bylinami pro suché a poškozené vlasy.

Kód: 39732

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem