Soratinex Dr. Michaels Dermatologický šampón 200 ml

Kód: FRF164574
698 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels šampon pomáhá při péči o suchou pokožku a pokožku s lupy. Šampon obsahuje povzbuzující esenciální oleje, které pečují o pokožku na hlavě a zároveň poskytují úlevu od svědění a pocitu vysušené pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soratinex Dr. Michaels šampon pomáhá při péči o suchou pokožku a pokožku s lupy. Dermatologický šampon obsahuje povzbuzující esenciální oleje, které pečují o pokožku na hlavě a zároveň poskytují úlevu od svědění a pocitu vysušené pokožky. Složení je speciálně vyvinuto, aby bylo vhodné pro všechny typy vlasů a je vhodné i pro citlivou pokožku.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku. Produkt Soratinex Dr. Michaels Dermatologický šampón je účinný pouze jako součást sady.

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels šampon:

  • Zklidňuje pokožku hlavy
  • Snižuje začervenání a podráždění pokožky
  • Působí proti lupům
  • Antibakteriální
  • Zlepšuje pokožku hlavy

Jak používat:

Přípravek na neste na mokré vlasy, napěňte a promasírujte. Nechte působit 2 minuty a opláchněte teplou vodou. Jemně vysušte.

Složení: 

Purified Water, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Piroctone olamine, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Lavandula angustifolia (Lavender) essential oil, Vitis vinifera (Grapeseed) oil, Mentha piperita (Peppermint) essential oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary) essentail oil, Disodium EDTA

Balení:

200 ml

Upozornění:

Než začnete používat Soratinex Dr. Michaels šampon, VŽDY před použitím nejdříve vyzkoušejte malé množství na malé ploše pokožky, jako test na možné reakce, obzvláště budete-li produkt používat na citlivých místech pokožky. Ponechte na pokožce působit 24-48 hodin, až poté smyjte. Pokud se objeví jakákoliv reakce, prosíme, ihned kontaktujte výrobce. Pokud žádnou reakci nemáte, aplikujte.

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte pohotovostní lékařskou službu nejbližší nemocnice. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Po každém použití pečlivě uzavřete víčkem. Neskladujte na přímém slunci ani v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte při teplotě do 25 C, ale nezmrazujte.

V naší nabídce naleznete i další produkty na léčbu lupénky značky Soratinex Dr. Michaels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za přípravky Dr Michaels stojí vědec, a biochemik Prof. Dr. Michael Tirant, PhD (*1955) z Austrálie. Ve svém profesním životě se věnoval léčbě rozličných kožních onemocnění. Avšak zejména v případě psoriázy dosáhl v jejím léčení vynikajících výsledků a díky svému unikátnímu přístupu se stal světově uznávaným odborníkem. Prof. Dr. Michael Tirant, PhD propojuje praktické zkušenosti a znalosti biochemických vlastností přírodních produktů. Výsledkem toho je řada přírodních produktů sloužících k odstranění příznaků lupénky, což je společně s její léčbou jedním z podstatných kroků pomoci nemocným.

Vznik prostředků pro lupénku však byl jako u mnoha jiných vědeckých objevů dílem náhody. V roce 1982 Prof. Dr. Michael Tirant, PhD léčil pacienta trpícího kožním ekzémem. Léčba však vyléčila i ložiska lupénky, což způsobilo rozvoj léčby tohoto onemocnění.

Po několikaletém úsilí se nám podařilo dokončit rozsáhlé klinické zkoušky a certifikace přípravků řady Dr. Michaels kosmetika na odstraňování projevů lupénky.

Přípravky značky Dr. Michaels byly v důsledku certifikace přejmenovány na Soratinex Dr. Michaels a jsou nyní registrovány jako zdravotnický prostředek. Složení a účinnost se pochopitelně nezměnila.

Výrobce:

V licenci společnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrálie Vyrobeno v EU pro FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika společností Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@franklpharma.com
 
Zdravotnický prostředek rizikové třídy 1 Číslo certifikátu výrobce: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydáno společností URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnění 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz