Ledové nápoje

Známe to všichni, se stoupajícími teplotami nemáme chuť na horkou kávu či čaj. Přesto na kvalitní směsi bylinek a ovoce nemusíte zanevřít! Dejte jim přednost před slazenými nápoji a připravte si v pohodlí domova letní osvěžení. Objevte naše nejoblíbenější čaje a kávy v osvěžující podobě. Osvěží i nakopnou!

Nejprodávanější

3 položek celkem
Bio Ledový džbánek Jahoda-zázvor 44,8g pyramidové sáčky
Tip
150 Kč / ks

Když si čajová konvice na chvíli udělá dovolenou, je tu léto a čas na LEDOVÝ DŽBÁNEK od SONNENTORU. Znamenitá chuť ovoce spolu s jemnou ostrostí zázvoru vám připomene dlouhé letní večery. Ozvláštněte si tento sladký moment čerstvými jahodami a meduňkou z bylinkové zahrádky. Rádi mlsáte? Když je čajový sáček již vyluhovaný, roztrhněte jej a vychutnejte si jemnou chuť ovoce.

Kód: SAD6136
Bio Ledový džbánek Máta čokoládová-Verbena 32g pyramidové sáčky
150 Kč / ks

Lahodná citronová chuť verbeny jde ruku v ruce s osvěžující mátou a zaručí vám dokonalý požitek v horkých letních dnech. Nejlépe chutná s čerstvými malinami, plátky citronu a lístky meduňky.

Když si čajová konvice na chvíli udělá dovolenou, je tu léto a čas na LEDOVÝ DŽBÁNEK od SONNENTORU. Lahodná citronová chuť verbeny jde ruku v ruce s osvěžující mátou a zaručí vám dokonalý požitek v horkých letních dnech.

Kód: SAD6137
Bio Ledový džbánek pomeranč - bazalka 40 g pyramidové sáčky
150 Kč / ks

Vychutnejte si v horkých jarních i letních dnech osvěžující souhru pomeranče a bazalky, ale také chuť dalších zajímavých ingrediencí jako jsou mango, banán, citronová tráva nebo ibišek. Nejlépe si jej vychutnáte s čerstvými kousky ovoce, plátky citronu a nebo třeba lístky meduňky.

Kód: SAD12398