Family snack

family-snack-logoFamily Snack jsou českým výrobkem vyráběným ve společnosti CANDY, s.r.o. v jejím provozu v Sezemicích u Pardubic. Pro výrobu se používá potravinářský extrudér, váhy a balící zařízení na nejvyšší technologické úrovni. Celá výroba je certifikována dle ISO i HACPP.

Hlavní hodnoty Family Snacků:

  • Vysoce stravitelná rýžová (nebo kukuřičná) potravina, vyrobena z nejčistších přírodních surovin
  • Bez chemických surovin a chemických přídatných látek
  • S minimálním (FAMILY SNACK KIDS) nebo žádným množstvím (FAMILY SNACK KIDS Malt) bílého cukru
  • S čistým, přehledným a jasně deklarovaným surovinovým složením
11 položek celkem
Family snack Čoko 165g
Tip
51 Kč / ks

Pro milovníky čokolády! Nechte se unést velmi křehkou rýžovou tyčinkou s náplní z pravé silné čokolády, která chutná i dodá energii. Nízký obsah tuků a cukrů vás nebude omezovat v mlsání. Odměňte sebe i své děti, mlsejte zdravě ve škole, v práci i v klidu domova. Připravte pro návštěvu rychlé sladké občerstvení ke kávě či čaji.

Kód: SAD7194
Family snack jablko a skořice 200g
67 Kč / ks

> Křupavý polštářek plněný náplní z pravých jablek se skořicí. Ideální lehká a poctivá snídaně pro děti i dospělé. Minimum přidaného cukru a obohaceno vlákninou. Vyrobený pouze ze surovin nejvyšší kvality, bez chemických aditiv, náhražek a také bez lepku. Složení: rýžová mouka, jablečná n...

Kód: SAD17574
Family snack Kids 120g
Family snack Kids 120g
Skladem (4 ks)
44 Kč / ks

Zábavný rýžový kroužek pro každého malého neposedu. Velmi oblíbená křupka, se kterou se děti nasytí i zabaví. S barevnými kroužky si pohrají a zdravě a bezpečně se nasvačí. Vhodná nejen na cesty a do auta, ale také jako svačina do školy.

Kód: SAD7188
Family snack Kids Malt 120g
44 Kč / ks

Nadýchaný rýžový kroužek s příjemnou sladovou vůní vhodný i pro ty nejmenší děti. Hledáte první příkrm a nechcete dávat dítěti rohlík? Vyzkoušejte naši „první křupku“, která nelepí a dětem se dobře drží. 

Kód: SAD7189
Family snack Malina 200g
67 Kč / ks

Rýžové polštářky s lehkou náplní z pravých malin. Lehké svačinkové zobání pro všechny členy rodiny. Při výrobě používáme pouze přírodní suroviny nejvyšší kvality, nepřidáváme žádná chemická
aditiva a náhražky.

Kód: SAD10463
Family snack Minerall 125g
44 Kč / ks

Doplňte minerály s křupavými kostičkami! Kukuřično-bramborové kostičky ochucené sýrem a obohacené o minerální látky (vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek, mangan, měď, chrom a selen) v nejefektivněji využitelné formě dodají důležité látky rostoucímu i dospělému organismu.

Kód: SAD7190
Family snack Caramel 165g
51 Kč / ks

Všichni mlsouni jistě ocení lehký kukuřičný polštářek s karamelovou náplní. Po křupnutí vás překvapí jemně sladká karamelová chuť. Je vhodný pro děti i dospělé, ke kávě či čaji, na svačinu i dlouhé cesty autem, kdy vás rozhodně nenechá usnout. Děti samy si připraví rychlou snídani, pokud je nasypou do misky a zalijí kvalitním jogurtem nebo mlékem. 

Kód: SAD7192
Family snack Hrášek 100g
Tip
46 Kč / ks

Nejlepší z nejlepších. Křupky pro všechny sportovce a lidi s vysokou denní aktivitou. Velmi vhodné jsou také při redukčních dietách. Jednoduchá a čistá receptura, pouze hrách 80% a brambory 20% je výjimečná na našem trhu.

Kód: SAD7191
Family snack Jahoda 165g
51 Kč / ks

Ochutnejte křehký rýžový polštářek s jahodovo-jogurtovou náplní. Polštářek, který se rozpustí na jazyku a zanechá chuť opravdových jahod. Už nemusíte posílat Marušku pro jahody ke dvanácti Měsíčkům, nyní si je můžete dát každý den.

Kód: SAD7193
Family snack Lentils 120g
44 Kč / ks

Zábavný luštěninový kroužek pro každého malého neposedu. Velmi oblíbená křupka, se kterou se děti nasytí i zabaví. S barevnými kroužky si pohrají a zdravě a bezpečně se nasvačí. Vhodná nejen na cesty a do auta, ale také jako svačina do školy.

Kód: SAD10461
Family snack Sýr 165g
51 Kč / ks

Lehká kukuřičná tyčinka s náplní z pravého čedaru. Jemně slaná, sýrová chuť pro děti i dospělé. Při výrobě používáme pouze přírodní suroviny nejvyšší kvality, nepřidáváme žádná chemická aditiva a náhražky.

Kód: SAD10462

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem