Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty 50 g

Kód: FRF164577
899 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Zdravotnický Soratinex Dr.Michaels Krém na nehty byl vyvinutý, aby pomohl zjemnit suchou nebo odlupující se pokožku kolem nehtů. Zároveň pečuje o nehty zvrásnělé, křehké, lámající se a vybledlé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty byl vyvinutý, aby pomohl zjemnit suchou nebo odlupující se pokožku kolem nehtů. Zároveň pečuje o nehty zvrásnělé, křehké, lámající se a vybledlé. Užívá se k péči o nehty trpící lupénkou, pachyonychií, onychomykózou a dalšími nehtovými problémy způsobenými bakteriálními nebo houbovými (plísňovými) infekcemi.

Přípravek působí antimikrobiálně a protisvědivě. Přípravek zklidňuje pokožku kolem nehtů. Přípravky Soratinex Dr. Michaels se pro dosažení nejlepších výsledků doporučují používat podle předepsaného návodu k použití zdravotnického prostředku, tedy Soratinex Dr. Michaels Čisticí gel, Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty a Soratinex Dr. Michaels Roztok na nehty, protože se tyto produkty vzájemně doplňují.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě Soratinex Dr. Michaels Sada na nehty. Produkt Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty je účinný pouze jako součást sady.

Jak používat:

Krém na nehty použijte 1x denně. Očistěte nehty jemným kartáčkem a přípravkem Soratinex Dr. Michaels Čisticí gel na lupénku a ujistěte se, že je očištěna i pokožka pod přední hranou nehtu a nechte gel 2-3 minuty působit. Poté gel opláchněte vodou a jemně osušte. Naneste malé množství roztoku na nehty na kosmetický tampon a aplikujte na nehty a okolí. Dbejte na to, aby byla roztokem pokryta i nehtová kůžička a celé nehty. Roztok nechte zaschnout 5 minut. Pokračujte nanesením Soratinex Dr. Michaels Krému na nehty, abyste zajistili co nejlepší výsledky. Krém vmasírujte na pokožku v okolí nehtu a nechte jej volně vstřebat.

Dodržujte doporučenou frekvenci používání:

Jestliže budete zdravotnický prostředek používat Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty méně často, než byste měli, je možné, že nebude mít tak dobré účinky a potíže se suchou, odlupující se a zanícenou pokožkou mohou přetrvávat. Pokud budete používat Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty častěji, než byste měli, potíže se suchou, odlupující se a /nebo zanícenou kůží neustanou rychleji, naopak, pokožku můžete ještě více podráždit.

Složení: 

Apple cider vinegar, Acetone, Polysorbate 60, Citrus sinensis (C. aurantium var. Sinensis) – orange oil, Citrus reticulata – Tngerine oil, Citrus aurantifolia – Lime oil, Melaluca alternifolia – Tea tree oil, Sandalwood oil, Cinnamon oil, Oregano oil, Mustard seed oil, Purufied water

Balení:

50 g

Upozornění:

Než začnete používat zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty VŽDY před použitím nejdříve vyzkoušejte malé množství prostředku na malé ploše pokožky, jako test na možné reakce. Ponechte na pokožce působit 24-48 hodin, až poté smyjte. Pokud se objeví jakákoliv reakce, prosíme, ihned kontaktujte výrobce. Pokud žádnou reakci nemáte, aplikujte Soratinex Dr. Michaels Krém na nehty dle návodu k použití.

Není určeno pro děti mladší 3 let. Zdravotnický prostředek nepřibližujte k očím. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Pokud se u Vás projeví podráždění pokožky, vyhledejte lékaře. U méně než 1 % pacientů se může vyskytnout folikulitida.

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte pohotovostní lékařskou službu nejbližší nemocnice. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Po každém použití pečlivě uzavřete víčkem. Neskladujte na přímém slunci ani v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte při teplotě do 25 C, ale nezmrazujte.

V naší nabídce naleznete i další produkty na léčbu lupénky značky Soratinex Dr. Michaels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za přípravky Dr Michaels stojí vědec, a biochemik Prof. Dr. Michael Tirant, PhD (*1955) z Austrálie. Ve svém profesním životě se věnoval léčbě rozličných kožních onemocnění. Avšak zejména v případě psoriázy dosáhl v jejím léčení vynikajících výsledků a díky svému unikátnímu přístupu se stal světově uznávaným odborníkem. Prof. Dr. Michael Tirant, PhD propojuje praktické zkušenosti a znalosti biochemických vlastností přírodních produktů. Výsledkem toho je řada přírodních produktů sloužících k odstranění příznaků lupénky, což je společně s její léčbou jedním z podstatných kroků pomoci nemocným.

Vznik prostředků pro lupénku však byl jako u mnoha jiných vědeckých objevů dílem náhody. V roce 1982 Prof. Dr. Michael Tirant, PhD léčil pacienta trpícího kožním ekzémem. Léčba však vyléčila i ložiska lupénky, což způsobilo rozvoj léčby tohoto onemocnění.

Po několikaletém úsilí se nám podařilo dokončit rozsáhlé klinické zkoušky a certifikace přípravků řady Dr. Michaels kosmetika na odstraňování projevů lupénky.

Přípravky značky Dr. Michaels byly v důsledku certifikace přejmenovány na Soratinex Dr. Michaels a jsou nyní registrovány jako zdravotnický prostředek. Složení a účinnost se pochopitelně nezměnila.

Výrobce:

V licenci společnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrálie Vyrobeno v EU pro FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika společností Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@franklpharma.com
 
Zdravotnický prostředek rizikové třídy 1 Číslo certifikátu výrobce: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydáno společností URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnění 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz