Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku

Kód: FRF98646
ZDARMAZDARMA 2 295 Kč –13 %
Soratinex DrMichaels sada na hlavu
2 295 Kč –13 % 1 989 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku se používá k péči o suchou, odlupující se a zanícenou pokožku postiženou lupénkou nebo atopickým exémem ve vlasové části a ke zmírnění šupinatění způsobených lupénkou.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě: krém, šampón a kondicionér, protože se vzájemně doplňují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku obsahuje tři vzájemně se doplňující produkty, které se aplikují ve třech krocích.

Jak používat:

Pro pokožku hlavy kůra začíná večer použitím Soratinex Dr. Michaels Dermatologický šampón k odstranění šupin suché kůže. Šampon naneste na mokrou pokožku, napěňte mycí houbou nebo aplikátorem a nechte jej působit přibližně 10 minut. Poté vlasy šetrně osušte ručníkem, nebo vyfénujte.

Jako druhý přípravek sady aplikujte Soratinex Dr. Michaels Krém 50 g. Ten působí hojivě a proti zánětu. Krém aplikujte na všechna ložiska lupénky na hlavě a nechte krátce působit. Neoplachujte, nechte vstřebat.

Na závěr použijte Soratinex Dr. Michaels Dermatologický kondicionér, který hydratuje a chrání ošetřená místa. Kondicionér jemně vmasírujte do pokožky a nechte zaschnout. Poté jemně opláchněte a vlasy vysušte.

Ráno použijte pouze Soratinex Dr. Michaels Dermatologický šampón namísto obvyklého vlasového šamponu a po nanesení jej nechte působit přibližně 10 minut. Poté vlasy šetrně umyjte a osušte ručníkem, nebo vyfénujte.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat všechny produkty obsažené v sadě: krém, šampón a kondicionér, protože se vzájemně doplňují.

Dodržujte doporučenou frekvenci používání:

Jestliže budete produkty používat méně často, než byste měli, je možné, že nebude mít tak dobré účinky a potíže se suchou, odlupující se a zanícenou pokožkou mohou přetrvávat. Pokud budete používat Sadu častěji, než byste měli, potíže se suchou, odlupující se a/nebo zanícenou kůží neustanou rychleji, naopak, pokožku můžete ještě více podráždit.

Balení:

krém 50 g + kondicionér 200 ml + šampón 200 ml

Upozornění:

Než začnete používat zdravotnický prostředek Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku, VŽDY před použitím nejdříve vyzkoušejte malé množství všech produktů na malé ploše pokožky, jako test na možné reakce, obzvláště budete-li produkty používat na citlivých místech pokožky. Ponechte na pokožce působit 24-48 hodin, až poté smyjte. Pokud se objeví jakákoliv reakce, prosíme, ihned kontaktujte výrobce. Pokud žádnou reakci nemáte, aplikujte Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku dle návodu k použití.

Není určeno pro děti mladší 3 let. Obsahuje kyselinu salicylovou. Zdravotnický prostředek nepřibližujte k očím. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Pokud se u Vás projeví podráždění pokožky, vyhledejte lékaře. Než vystavíte pokožku slunečnímu záření, na místa, kde jste přípravek použili, naneste krém s ochranným faktorem. U méně než 1 % pacientů se může vyskytnout folikulitida. Obsahuje stopové prvky těchto látek: citronelal, kumarin, farnesol, geraniol, limonen a linalol. Někteří pacienti mohou po aplikaci pociťovat mravenčení, pálení nebo svědění. Tyto pocity obvykle ustanou po cca 20 minutách, nepřetrvávají déle. Jestliže se reakce zhorší, přípravek ihned smyjte vodou a mýdlem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte pohotovostní lékařskou službu nejbližší nemocnice. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Po každém použití pečlivě uzavřete víčkem. Neskladujte na přímém slunci ani v blízkosti zdrojů tepla. Uchovávejte při teplotě do 25 C, ale nezmrazujte.

V naší nabídce naleznete i další produkty na léčbu lupénky značky Soratinex Dr. Michaels

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Soratinex Dr. Michaels Sada na vlasovou pokožku https://cdn.myshoptet.com/usr/www.nestonej.cz/user/shop/related/164583_soratinex-drmichaels-sada-na-hlavu.jpg?635823e3 8594163092214 5
Avatar autora | 10.7.2023
+ Funguje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za přípravky Dr Michaels stojí vědec, a biochemik Prof. Dr. Michael Tirant, PhD (*1955) z Austrálie. Ve svém profesním životě se věnoval léčbě rozličných kožních onemocnění. Avšak zejména v případě psoriázy dosáhl v jejím léčení vynikajících výsledků a díky svému unikátnímu přístupu se stal světově uznávaným odborníkem. Prof. Dr. Michael Tirant, PhD propojuje praktické zkušenosti a znalosti biochemických vlastností přírodních produktů. Výsledkem toho je řada přírodních produktů sloužících k odstranění příznaků lupénky, což je společně s její léčbou jedním z podstatných kroků pomoci nemocným.

Vznik prostředků pro lupénku však byl jako u mnoha jiných vědeckých objevů dílem náhody. V roce 1982 Prof. Dr. Michael Tirant, PhD léčil pacienta trpícího kožním ekzémem. Léčba však vyléčila i ložiska lupénky, což způsobilo rozvoj léčby tohoto onemocnění.

Po několikaletém úsilí se nám podařilo dokončit rozsáhlé klinické zkoušky a certifikace přípravků řady Dr. Michaels kosmetika na odstraňování projevů lupénky.

Přípravky značky Dr. Michaels byly v důsledku certifikace přejmenovány na Soratinex Dr. Michaels a jsou nyní registrovány jako zdravotnický prostředek. Složení a účinnost se pochopitelně nezměnila.

Výrobce:

V licenci společnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrálie Vyrobeno v EU pro FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika společností Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@franklpharma.com
 
Zdravotnický prostředek rizikové třídy 1 Číslo certifikátu výrobce: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydáno společností URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnění 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz