Vincentka

vincetka-logoAkciová společnost LÉČIVÉ VODY a.s. se sídlem v Luhačovicích byla založena v závěru roku 1997 za účelem koupě a obnovení provozu plnírny Vincentky v Luhačovicích, který byl v r. 1996 v důsledku nepříliš úspěšné první vlny privatizace ukončen. Od 1.4.2008 se společnost LÉČIVÉ VODY a.s. přejmenovala na VINCENTKA a.s.

Po téměř 2 letém přerušení provozu plnírny se podařilo v lednu 1998 plnění léčivé minerální vody Vincentka obnovit a navázat tak na více než stoletou historii, která započala výstavbou první plnírny přímo u pramene Vincentky v r. 1851.

Společnost trvale investuje do modernizace provozu i rozšíření kapacit zejména pro výrobu nových doplňkových výrobků řady Vincentka, které využívají vzácného chemického složení, mineralizace i léčivých účinků Vincentky. Narůstající poptávka po všech výrobcích společnosti VINCENTKA a.s. potvrzuje vracející se důvěru zákazníků z tuzemska i ze zahraničí k přírodním produktům.

9 položek celkem
Vincentka Nasalis - náhradní náplň 300 ml
119 Kč / ks

VINCENTKA NASALIS obsahuje přírodní, velmi silně mineralizovaný koncentrát, určený k proplachu nosních dutin. Pomocí plastové konvičky (není součástí balení) umožňuje proplachování nosní dutiny a nosohltanu.

Zdravotnický prostředek vhodný pro pacienty se záněty horních cest dýchacích.

Kód: 6516
Vincentka Nasalis startovací sada
Tip
319 Kč / ks

Startovací sada  obsahuje přírodní, velmi silně mineralizovaný koncentrát, určený k proplachu nosních dutin a plastovou konvičku, která umožňuje proplachování nosní dutiny a nosohltanu.

Zdravotnický prostředek vhodný pro pacienty se záněty horních cest dýchacích.

Kód: 6517
Vincentka - Nosní sprej 25 ml
99 Kč –4 %
95 Kč / ks
Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi. Celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů. Upozorně...
Kód: SAD2028
Vincentka - Nosní sprej JUNIOR 0+ 25 ml DMT: 30.01.2024
Výprodej
89 Kč –22 %
69 Kč / ks
Oproti standardnímu se liší: poloviční dávkou nižším tlakem rozprašovače užším koncem aplikátoru vhodné pro novorozence. Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topen...
Kód: SAD2029
Vincentka - Sirup 200 ml
80 Kč –5 %
76 Kč / ks
Vincentka sirup je přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou Vincentka. Nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek není určen pro děti do 3 let.Složení: Invertní cukr, přírodní léčivá minerální voda Vincentka, jitrocelový vodně...
Kód: SAD2030
Vincentka 700 ml
39 Kč / ks

Vincentka je minerální voda čerpaná z vrtů v blízkosti Luhačovic. Hodí se k běžnému popíjení, k inhalaci či jako ústní voda.

Kód: 5251
Vincentka Pastilky bylinné 18tbl.
94 Kč –2 %
92 Kč / ks
Tento doplněk stravy s přídavkem bylinných výtažku obsahuje minerální soli. Vhodné pro osvěžení a zvlhčení dutiny ústní. Nepřekračujte doporučené množství. Nejvýše 8 pastilek denně. Rozpouštět pozvolna v ústech.Obsah: 18tbl.
Kód: SAD1330
Vincentka Pastilky ovocné 18tbl.
Tip
94 Kč –2 %
92 Kč / ks
Tento doplněk stravy s ovocnou příchutí obsahuje minerální soli. Vhodné pro osvěžení a zvlhčení dutiny ústní. Nepřekračujte doporučené množství. Nejvýše 8 pastilek denně. Rozpouštět pozvolna v ústech.Obsah: 18tbl.
Kód: SAD1329
Vincentka zubní pasta s ovocnou příchutí 95 g
Tip
79 Kč / ks

Vincentka® zubní pasta - neslaná zubní pasta s obsahem přírodních minerálů, čistí a současně ošetřuje.

Kód: 5253

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem