Trompetol

Trompetol-logoProdukty značky Trompetol jsou vyvíjeny na základě důkladné analýzy dlouholetých poznatků a důvěry ve výjimečné léčivé schopnosti bylinných - především konopných látek. Výrobky jsou určeny pro široké spektrum použití, nevyvolávají nežádoucí reakce a podráždění i u citlivých jedinců. Jsou skvělou alternativou nebo doplňkem k farmaceutickým výrobkům, při ochraně a péči o pokožku. Skvělé účinky konopné kosmetiky i s obsahem jedinečného konopného extraktu s obsahem cannabinoidů jsou důsledkem kombinace věky prověřených účinků konopí a dalších léčivých bylin, šetrných zpracovatelských metod, výběru nejkvalitnějších surovin a propracovaných moderních požadavků na přírodní kosmetiku. Naším cílem je poskytnout uživatelům produktů a tu nejlepší kvalitu v oblasti přírodní, konopné a zdravotní kosmetiky při využití efektivních postupů, lokálních zdrojů, nejnovějších odborných poznatků a férové obchodní strategie.

2 položek celkem
Trompetol Konopná mast extra 100 ml
Akce
580 Kč –22 %
449 Kč / ks

Mast je díky zvýšenému obsahu extraktu z konopí s komplexem cannabinoidů určena pro ty, kdo požadují silnější účinek. Konopí je známé svým pozitivním působením na kožní poškození.

Kód: 120279
Trompetol Konopná mast 30 ml
229 Kč / ks

Trompetol je unikátní konopná mast obsahující nejen konopný olej jako většina konopných mastí, ale i konopný výtažek zvyšující několikanásobně její účinnost.   Trompetol mast je určena pro vnější použití. 

Kód: SPS864

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem