Novalim

logo-novalim

"Stále lepší a rozsáhlejší sortiment  potravin, chutný a  nejlepší pro Vaše zdraví“.

Novalim

Toto je motto naší firmy, která sa od roku 1991 specializuje na výrobu dietních bezglutenových (bezlepkových) a nízkobílkovinových potravin. Máme vybudované samostatné továrny, kde se vyrábí pouze bezlepkové výrobky. Pracovníci naší firmy mají dlhouholeté zkušenosti v oblasti potravinářské technologie, mikrobiologie a v příbuzných oborech. Kontinuální výzkum a vývoj realizujeme samostatně i ve spolupráci s významnými výzkumnými centry. Tím zabezpečujeme stálou inovaci výroby a dynamický rozvoj společnosti.

7 položek celkem
Promix-pk bezlepková směs na jemné pečivo 1kg
140 Kč –10 %
126 Kč / ks

PROMIX®-PK – bezlepková moučná směs vyrobena z přirozeně bezlepkových a nepšeničných surovin. Je určena na přípravu bezlepkového jemného pečiva, cukroví i běžné kulinářské použití – přípravu jíšky a zahušťování pokrmů.

Kód: SAD6467
Promix-uni bezlepková univerzální mouka 1kg
Tip
150 Kč –11 %
134 Kč / ks

PROMIX-UNI – moučná směs vhodná na přípravu chleba, pečiva, jemného pečiva, zákusků jako i na běžné použití v kuchyni- zásmažka, zahušťování, bešamel ap. Je vyrobena z přirozeně bezlepkových a nepšeničných surovin.

Kód: SAD6468
PROMIX Alfa univerzální mineralizovaná bezlepková mouka 500g
79 Kč –11 %
70 Kč / ks

PROMIX ALFA je všestranná směs bez lepku, vhodná pro přípravu pekárenských a cukrářských výrobků. Zvláště vhodná pro přípravu pařených knedlíků a buchet, závinů, pizzy a drobného slaného a sladkého pečiva.

Kód: SAD9340
PROMIX Beta racionální mineralizovaná bezlepková mouka s rostlinnou vlákninou 500g
79 Kč –9 %
72 Kč / ks

PROMIX Beta – všestranná moučná směs bez lepku vhodná pro přípravu pekárenských a cukrářských výrobků. Zvláště vhodná pro přípravu kyprého pečiva a chleba, nekynutých tažených závinů (štúdl) a listového pečiva.

Kód: SAD9341
Promix-forte bezlepková mouka silná 1kg
162 Kč / ks

PROMIX®-FORTE – unikátní mouka pro rychlé kynutí a lahodné mléčné pečivo.
Tato moučná směs bez lepku je vyrobena z přirozeně bezlepkových a bezpšeničných surovin. Je určena na přípravu světlého chleba, bežného a jemného pečiva bez použití formy.

Kód: SAD6470
Promix-pk speciál bezlepková směs na pečivo 1kg
130 Kč –11 %
116 Kč / ks

PROMIX®-PK speciál– bezlepková moučná směs vyrobená z přirozeně bezlepkových a nepšeničných surovin. Je určená na přípravu bezlepkového jemného pečiva, zákusků, piškotů jako i chleba a na běžné kulinářské použití – přípravu zásmažky a zahušťování pokrmů.

Kód: SAD6472
Promix-t bezlepková mouka univerzální tmavá 1kg
132 Kč / ks

PROMIX®-T – univerzální bezlepková tmavá mouka obohacená kvalitními přírodními surovinami a jemnou ovocnou vlákninou. Je určená na přípravu bezlepkového tmavého chleba, jemného pečiva, jako i na běžné kulinářské použití. Je vyrobena z přirozeně bezlepkových a bezpšeňičných surovin.

Kód: SAD6469

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem