Kvůli vašemu velkému zájmu může dojít ke zpoždění doručení vašich objednávek o 1 až 3 pracovní dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Muira puama (Ptychotepalum oladoides)

Muira puama  je brazilská bylina často označovaná jako „MUIRAPUAMA”. Muira puama je strom keřovitého charakteru dorůstající výšky až 5 m. Rostlina pochází z amazonských deštných pralesů Jižní Ameriky. Ve fytoterapii je užitnou částí dřevo rostliny, které je velmi tvrdé, uprostřed světle nahnědlé barvy. Vydává slabou štiplavou vůni. Domorodí obyvatelé Jižní Ameriky využívají všechny části rostliny, nejčastěji se však setkáváme s kořenem a dřevem.

Muira puama působí jako antioxidant, je vynikajícím tonikem pro celý organismus. Přispívá k podpoře fyzických schopností, tlumí doprovodné symptomy menopauzy, má vliv na hormonální vyrovnanost.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Muira puama - 25x extrakt
  Přinášíme vám tuto špičku mezi bylinami. Extrakt Muira puama je 25× silnější než stejné množství rostliny. Extrakt je laboratorně připraven a je té...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne > 5 ks
  Kód:SPS496
  Značka:Salvia Paradise
 • Muira puamaTip
  Muira puama  je brazilská bylina často označovaná jako „MUIRAPUAMA”. Muira puama je strom keřovitého charakteru dorůstající výšky až 5 m. Rostlina...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne > 5 ks
  Kód:SPS188M50
  Značka:Salvia Paradise
  Muira puama
  od 69 Kč / ks
 • Muira Puama Powder 125g
  Muira Puama Powder   Muira Puama je maly strom původem z Amazonie. Přezdívá se jí “silné dřevo”, což...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:FOR23069
  Značka:Nutrisslim
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.