Coriolus (Trametes versicolor)

Coriolus čínsky Yunzhi – v překladu tráva říše nebes. Coriolus je chorošovitá houba podobně jako Reishi. Můžete ji najít na trouchnivějících kmenech v mírném podnebném pásu v Evropě, Asii a Severní Ameriky. Coriolus se v TCM po staletí využíval hlavně pro vitalizující účinek. Pozitivně ovlivňuje celkové nastavení organizmu – působí jak na tělo tak na mysl a udržuje je v dokonalé rovnováze.

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z těla houby Coriolus versicolor. Obsah polysacharidů víc něž 50% zajišťuje vysokou účinnost produktu.

Podobně jako u většiny medicinálch hub je podle tradiční čínské medicíny Coriolus pomocníkem v léčbě nádorových onemocnění. V jižní Koreji se používá jako doplněk lékařské ošetření pacientů s rakovinou u 70% pacientů.

Dále příznivě působí u stavů:

nádorová onemocnění, vedlejší účinky chemoterapie či radioterapie, únavový syndrom, jaterní problémy (má hepatoprotektivní účinek), imunita, virová onemocnění, HIV, autoimunitní problémy, má silné detoxikační účinky, silný antioxidant, zvyšuje výkonnost u sportovců

 

Nejprodávanější

  • Superionherbs Coriolus versicolor Extrakt 90 kapslíTipDoprava zdarma
    Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z těla houby Coriolus versicolor. Obsah polysacharidů víc něž 50% zajišťuje vysokou účinnost...
    Dostupnost:Skladem 4 ks
    Kód:SPH12182
    Značka:Superionherbs