RESPIRÁTORY GPP: Aktuálně expedujeme objednávky s datem přijetí do 22.1. V případě dotazů nás kontaktujte emailem. Zákaznická linka je přehlcená. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Cordyceps (Ophiocordyceps sinensis)

Cordyceps (Housenice čínská) je jednou z nejvyhledávanějších a nejvzácnějších hub. Cordyceps (Housenice čínská) se používá v tradiční čínské medicíně. Houba parazitující na těle larvy můry z rodu Thitarodes, která se vyskytuje v Tibetu v Himalájích.

Příznivě ovlivňuje kardiovaskulární problémy a posiluje imunitu. Cordyceps je považován za nejlepší tonikum pro esenci Jing. Cordyceps se posiluje tělo i mysl na fundamentální úrovni. Říká se, že je schopen zvyšovat základní životní sílu, která je nutná pro fungování všech orgánů. Protože obsahuje jak Jinovou, tak i jangovou složku může být užíván na rozdíl od většiny léčivých rostlin dlouhodobě. Doplňuje Jinovou část esence Jing a tím obnovuje energii, která byla vyčerpaná v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím. Cordyceps je v čísnké medicíně primární substance používaná jako tonikum pro zachování mládí a pro potřeby rekonvalescence.

Působí na zvýšení libida (u mužů i u žen), pomáhá při impotenci, předčasné ejakulaci, zvyšuje hladinu testosteronu, zlepšuje kvalitu spermií. Posiluje srdeční funkce, dokáže rozpouštět tromby a působí tak proti rozvoji infarktu či mozkové příhodě. Působí příznivě u diabetu, zlepšuje metabolismus glukózy, upravuje hladinu cukru v krvi a zvyšuje citlivost buněk vůči inzulinu. Je nazýván "přírodním antibiotikem", (obsahuje polysacharidy, které vyvolávají imunitní odezvu při virové či bakteriální infekci). Zvyšuje vytrvalost a celkovou energii např. u vrcholových sportovců, regeneruje svaly.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Cordyceps - housenice standardizovaný extrakt kapsle 100 ksTip
  Doporučená denní dávka obsahuje 600 mg polysacharidů a 180 mg cordycepsové kyseliny. Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z houby...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne > 5 ks
  Kód:SPS1862
  Značka:Salvia Paradise
 • Cordyceps Powder 125g Bio
  Bio Cordyceps Powder   Cordyceps je tradiční čínská houba s výraznými, ale zatím nepřiliš...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:FOR23066
  Značka:Nutrisslim
 • cordyceps sinensis extraktDoprava zdarma
  Cordyceps je tak považován za nejlepší tonikum pro esenci Jing. Cordyceps se posiluje tělo i mysl na fundamentální úrovni. Říká se, že je schopen...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:SPH11264
  Značka:Superionherbs
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.