Vážení zákazníci, prosíme vás o trpělivost, na včasném doručení objednávek ze všech sil pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Baobab (Adansonia digitata)

Dužina plodů afrického stromu Baobab (Adansonia Digitata L.) přímo překypuje nutričními látkami, díky jejichž množství se považuje za jednu z potravin budoucnosti. Přirozeně schne uvnitř tvrdé slupky plodů a jednoduchým prosíváním se z ní získává světlounký prášek citrusově kyselé chuti s jemnými tóny karamelu. Prášek baobabu má velmi široké využití v přípravě řady pokrmů a nápojů a díky svému složení je schopen zásadním způsobem vylepšit nutriční profil potravin.

Baobab obsahuje dostatečné množství potřebné vlákniny 43% obsahu. Převážná část vlákniny baobabu je tvořena pektinem. Baobab obsahuje velké množství vápníku a hořčíku, železa, draslíku, vitaminu C. Harmonizuje imunitní systém a účinné látky podporují celkové utužení organismu. Díky vysokému obsahu vlákniny v určitých částech stromu je baobab vhodný k úpravě střevní peristaltiky (pokud je třeba) a k prohlazení střevních klků. Navíc významnou část obsažené vlákniny tvoří pektin, který má příznivý vliv na snížení periferního cholesterolu. Dužina plodu baobabu obsahuje obrovské množství vápníku s dostatečným množstvím hořčíku, aby ve vhodné kombinaci mohly být použity k podpoře zdravých a pevných kostí, zubů, správné stažlivosti svalů (prevence proti křečím), rychlého přenosu nervového vzruchu, dostatečné krevní srážlivosti.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Baobab prášek BIO 100 g
  Prášek z dužiny BIO plodů Baobabu – vynikající citrónová chuť. Baobab BIO obsahuje vlákninu, vitamín B1 a B6. Je bohatým zdrojem přírodního...
  Dostupnost:Skladem > 5 ks
  Kód:SPS879
  Značka:Salvia Paradise
 • Baobab Fruit Powder 125g Bio
  BIO BAOBAB FRUIT POWDER (Prášek z plodů Baobabu v bio kvalitě)   Baobab je strom rostoucí v...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:FOR23077
  Značka:Nutrisslim
 • Baobab Powder BIO 200g
  BAOBAB POWDER BIO Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:FOR10788
  Značka:Purasana
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.