Sanct Bernhard

4 položek celkem
79309 sanct bernhard balzam s extraktem ze slavky jedle 150 ml
Akce
310 Kč –35 %
199 Kč / ks

Být omezen v pohybu je velmi nepříjemné a omezující. Pokud se řadíte do skupiny lidí, kteří mají problémy s klouby vlivem stáří, nadváhy, cvičení nebo máte sklony či trpíte osteoartrózou, tak právě pro vás bude vhodný Balzám s extraktem ze slávky jedlé od Sanct Bernhard, který díky svým hřejivým a relaxačním účinkům blahodárně působí na svaly, klouby i pokožku.

Kód: 6713
Sanct Bernhard Samoopalovací krém 100 ml
218 Kč / ks

Pleťový a tělový krém, který vám pomůže dosáhnout zdravého opálení bez negativních vedlejších účinků slunečního záření.

Samoopalovací krém, který je součástí výživného a zvlhčujícího krémového základu s vitamínem E, ceramidy a mléčnými lipidy, lze použít každý den.

Kód: 986VV72V192
Sanct Bernhard Slávka jedlá 170 kapslí
Akce Tip
550 Kč –42 %
319 Kč / ks

Novozélandská slávka jedlá (Perna canaliculus) obsahuje glykosaminoglykany (GAG). Glykosaminoglykany (GAG) se vyskytují v pojivové tkáni, kloubní chrupavce a synoviální tekutině (v kloubním mazu). Denní dávka obsahuje: 1500 mg koncentrátu ze slávky jedlé a 36 mg GAG.

Kód: 6714
Sanct Bernhard Slávka jedlá 170 kapslí + Balzám s extraktem ze slávky jedlé 150 ml
Akce
860 Kč –38 %
529 Kč / ks

To nejlepší z přírody pro vaše klouby. Kombinace vnitřní výživy a vnější péče pro kompletní péči.

Slávky jsou bohaté na vápník, vitamín C, hořčík a glykosaminoglykany (GAG) - kombinace těchto látek pomáhá udržovat pružnost kloubů.

Extrakty ze slávky jedlé vám pomůžou udržet klouby volné a pohyblivé, obnoví šlachy a chrupavky, sníží bolest a pomůže s hybností. Velmi příznivě působí na osoby s osteoartritidou, osteoartrózou a celkově pomáhá při kloubních problémech, způsobené stářím, nadváhou nebo cvičením. Začněte s užíváním tohoto výborného doplňku stravy a již brzy pocítíte úlevu od bolesti kloubů a celkové zlepšení.

AKCE: Zvýhodněné balení obsahuje Sanct Bernhard Slávka jedlá 150 kapslí a Sanct Bernhard Balzám s extraktem ze slávky jedlé 150 ml

Kód: 986VV89

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem