Naturprodukt

naturproduktNaturprodukt CZ Havířov je výrobní, obchodní a distribuční společnost, která byla založena v roce 1991. Prvními přípravky, se kterými firma vstoupila na český trh, byly výrobky německé společnosti Dr. Theiss Naturwaren GmbH. Hlavní činnost firmy Naturprodukt CZ spočívá v distribuci dovážených léčivých přípravků, zdravotnických prostředků, doplňků stravy, kosmetických přípravků, ústní hygieny a dalších. Firma prodává hlavně přípravky obsahující léčivé látky získané z rostlin, které jsou pěstované převážně v ekologických oblastech po celém světě. Vedle přírodních léčiv se firma zaměřila i na vitamínové přípravky v nejrůznějších podobách. Na trhu se prosazuje hlavně kvalitou nabízených výrobků, ať již dovážených nebo z části i vlastních, které splňují nejen velmi přísná kritéria na čistotu, ale současně i předpisy platné ve státech EU a USA.

2 položek celkem
Forfemina Slim na odvodnění těla a při hubnutí 75 kapslí
379 Kč –5 %
359 Kč / ks

Forfemina Slim je doplněk stravy, který obsahuje rostlinné extrakty, zinek a chróm. Forfemina Slim pomáhá při odstraňování přebytečné vody z těla (kopřiva) a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti (extrakt z černého pepře a hořkého pomeranče). 

Kód: 102735
118724 1 naturprodukt zibesil 30 kapsli
Tip
125 Kč –44 %
69 Kč / ks

Naturprodukt Zibesil přispívá k normální funkci imunitního systému. Účinné trio pro obranyschopnost s vysokou biologickou dostupností:

  • betaglucan (mikronizovaný, původem z kvasinek)
  • silymarin (standartizovaný, mikronizovaný extrakt)
  • zinek
Kód: 118724

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem