Vánoce

vánočnítipynestonej (800 x 500 px)Obdarujte sebe nebo potěšte své blízké kouskem krásy a péče o zdraví.

Vánoce jsou prakticky za rohem, a pokud stále váháte, jakými dárky potěšit své blízké pod vánočním stromečkem, máme pro vás několik tipů na vánoční dárky, které jsou stvořeny právě pro vás. V dnešní době si stále více vážíme svého zdraví, a proto je ideální překvapit své blízké tím nejvýznamnějším darem - dárkem pro zdraví. Vybírat můžete snadněji díky našemu průvodci, který Vám pomůže vybrat pro každého člena rodiny včetně zvířecích mazlíčků.

My vám to doručíme

Existují faktory, na něž nemáme vliv - počasí, dopravní situace nebo aktuální vytíženost dopravců. Avšak věci, na které můžeme mít vliv, jsou pro nás absolutní prioritou, a na tom pracujeme naplno právě pro vás.

Objednávání a expedice zásilek mezi svátky a do konce roku

vánoční_časRádi bychom vás upozornili na nadcházející předvánoční shon v doručovacích společnostech. Prosíme, abyste si své vánoční dárky objednali z našeho internetového obchodu s dostatečným předstihem.

  • Do kdy musím zboží objednat, abych ho měl před Vánocemi?

Přijímáme objednávky s garancí doručení do Vánoc nejpozději do středy 20. 12. 2023 do 12:00! Máte možnost vybrat si ze všech dostupných způsobů dopravy, včetně možnosti osobního odběru. Některé Zásilkovny rozšířily svou provozní dobu před Vánoci.

  • Poslední expedice objednávek

Poslední expedice zboží s garancí doručení proběhne ve středu 20.12. Do 1.1.2024 proběhne inventura, během které nebudeme expedovat žádné objednávky.

  • Zboží si odeberu osobně

V případě osobního odběru máte možnost navštívit naši prodejnu v Hulíně nepřetržitě až do pátku 22. 12. 2023.

  • Jak je to s dodávkami zboží mezi svátky a na přelomu roku?

Od 22. prosince 2023 do 1. ledna 2024 z technických důvodů nebudeme expedovat žádné zásilky. Objednávat můžete i v tomto období, ale expedice začne až od 2. ledna 2024, postupně podle dostupnosti zboží a data vaší objednávky.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám klidné a radostné svátky!

Tým e-shopu Nestonej.cz

sváteční doprava