Solubag

Příběh začíná v Chile, kde se s plastovou krizí potýká doslova na každém kroku. Dlouhé a zvlněné pobřeží zde bojuje s nekonečnými hromadami plastových odpadků, které jsou naše každodenní svědky.

Chilský vědec Roberto Astete se rozhodl změnit tento stav a vymyslel materiál nazvaný Solubag™, který má potenciál změnit průběh plastového věku na celé planetě.

Od samého počátku byl materiál Solubag™ vyvíjen s cílem nahradit klasické plasty. Z tohoto inovativního materiálu vyrábíme naše tašky a sáčky. S uvědoměním, že svět ročně spotřebuje neuvěřitelných 5 trilionů plastových tašek, z nichž 70 % končí v přírodě, lze tento materiál považovat za skutečnou ekologickou revoluci.

4 položek celkem
Solubag Neplastová taška Flat Bag S101 (40 cm x 44 cm) 1 ks
Akce
34 Kč –64 %
12 Kč / ks

Praktická taška z netkané textilie (vytvořená podle modelu populárních látkových tašek). Vhodná do ruky i přes rameno, skvělá pro všechny druhy zboží. Slouží zákazníkovi opakovaně. Po dosloužení ji sám zákazník jednoduše a ekologicky zlikviduje rozpuštěním v horké vodě.

Kód: SAD13441
Solubag Neplastová taška Long Gusset Bag S102 (40 cm x 30 cm x 11 cm) 1 ks
Akce
34 Kč –64 %
12 Kč / ks

Taška z netkané textilie s uchem, které umožňuje pohodlné nošení přes rameno. Ideální řešení pro nákupy různého druhu. Umožňuje několikanásobné využití. Pokud se zákazník rozhodne, že už ji nepotřebuje, sám tašku rozpustí v horké vodě.

Kód: SAD13442
Solubag Neplastová taška Medium Gusset Bag S103 (30 cm x 40 cm x 11 cm) 1 ks
Akce
34 Kč –64 %
12 Kč / ks

Středně hluboká taška pro objemnější zboží. Praktická ucha umožňují pohodlné nošení na rameni. Taška je z netkané textilie a zákazník ji může použít vícekrát. Až taška doslouží, sám zákazník ji snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě.

Kód: SAD13443
Solubag Neplastová taška Punched Handle Bag S104 (28 cm x 37 cm) 1 ks
Akce
34 Kč –64 %
12 Kč / ks

Klasická taška do ruky z netkané textilie. Vhodná pro menší artikly, doplňky nebo zboží prodávané po jednotkách. Zákazníkovi zaručuje několikanásobné použití. Po jejím dosloužení ji sám zákazník snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě.

Kód: SAD13444

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem