Respilon

respilon_logoRespilon je česká společnost s celosvětovou působností. Vyvíjí a vyrábí produkty s nanovlákennou membránou RESPILON®, které představují spolehlivou ochrana vašeho zdraví. V roce 2020 společnost Respilon postavila novou továrnu v Brně. Nano membrána je unikátní technologie 3. tisíciletí. Nanovlákenná membrána RESPILON® vytváří mechanickou bariéru s výjimečnými filtračními schopnostmi, která zabraňuje pronikání škodlivých částic.

Membrána Respilon®

RESPILON® je extrémně hustá síť z nanovláken 1000x tenčích než lidský vlas. Struktura membrány je tak hustá a odolná, že zachytí i nejmenší pevné a kapalné částice. To vše při dokonalé prodyšnosti vzduchu. Póry v membráně nepronikne prach, smog, pyl, plísně ani roztoči. RESPILON® vás spolehlivě ochrání před vzduchem přenášenými nemocemi, alergiemi i znečištěním.

1 položek celkem
samosterilizacni nano respirator ffp2 vk respipro l respilon
Tip
od 499 Kč–20 %
od 409 Kč / ks

Druhá generace samosterilizačního nano respirátoru VK RespiPro je certifikovaným respirátorem třídy FFP2. Všechny naše výrobky v čase technologicky posouváme a implementujeme do nich změny, které vychází z potřeb našich klientů. Druhá generace VK RespiPro využívá nový typ záušních gumiček, které jsou pružnější, neřežou, netlačí za ušima, a zajišťují tak maximální komfort při jeho nošení.

Kód: 115956/M-

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem