PharmaLINE

pharma_line_logo

 

Produkty lékárenské kvality zaměřené na volně prodejné přípravky.

14 položek celkem
Nutrikaše probiotic cranberries 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše brusinka je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD9413
Nutrikaše probiotic meruňka a borůvka 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Tři jednotlivě balené porce instantní cereální kaše. Vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše je výborným zpestřením jídelníčku rekonvalescentů, seniorů i příznivců racionálního stravování. Základem kaše je extrudovaná rýže, ochucená lyofilizovaným ovocem. Neobsahuje lepek ani laktózu, a proto je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Přidané kousky meruněk a borůvek sušeny hlubokým mrazem za velmi nízkého tlaku, a díky tomu si uchovaly barvu, chuť i obsažené vitamíny. Příprava je rychlá a snadná a porci kaše můžete mít stále po ruce, abyste si kdykoli mohli vychutnat kvalitní svačinku.

Kód: SAD13558
Nutrikaše probiotic natural 3x60g
Tip
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše natural je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD9416
Nutrikaše probiotic pohanková 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše pohanková je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD9417
Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Tři jednotlivě balené porce instantní cereální kaše bez lepku a laktózy. Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3x60 g je vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše, a je výborným zpestřením jídelníčku rekonvalescentů, seniorů i příznivců racionálního stravování. Jejím základem je extrudovaná rýže, obsahuje 14 % bílkovin a je ochucená čokoládou. Neobsahuje lepek ani laktózu, a proto je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Příprava je rychlá a snadná a porci kaše můžete mít stále po ruce, abyste si kdykoliv mohli vychutnat kvalitní svačinku.

Kód: SAD17137
Nutrikaše probiotic rakytník a acai 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Tři jednotlivě balené porce instantní cereální kaše. Vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše je výborným zpestřením jídelníčku rekonvalescentů, seniorů i příznivců racionálního stravování. Základem kaše je extrudovaná rýže, ochucená lyofilizovaným ovocem. Neobsahuje lepek ani laktózu, a proto je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Přidané kousky rakytníkového pyré byly sušeny hlubokým mrazem za velmi nízkého tlaku, a díky tomu si uchovaly barvu, chuť i obsažené vitamíny. Příprava je rychlá a snadná a porci kaše můžete mít stále po ruce, abyste si kdykoliv mohli vychutnat kvalitní svačinku.

Kód: SAD13559
Nutrikaše probiotic s banány 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše s banány je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD10428
Nutrikaše probiotic s čokoládou 3x60g
Tip
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše s čokoládou je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD9418
Nutrikaše probiotic s jablky a skořicí 180g (3x60g)
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Záleží vám na tom, co jíte? Nutrikaše probiotic s jablky a skořicí je funkční potravina pro podporu organismu seniorů, rekonvalescentů, zatěžovaného organismu sportovců i pro každého, kdo se rád stravuje racionálně. Chutná a lehce stravitelná kaše obsahuje vitaminy a minerální prvky, vysoký podíl vlákniny a probiotickou kulturu. Naopak neobsahuje lepek ani laktózu, takže je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Jednotlivě balené porce kaše vám dobře poslouží jako rychlá a ekonomická alternativa ke snídani, večeři nebo svačině, bez pocitu, že jste vaši stravu zanedbali.

Kód: SAD9419
Nutrikaše probiotic s višněmi 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše s višněmi je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD10427
Nutrikaše probiotic se švestkami 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše probiotic se švestkami je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD9421
Nutrikaše probiotic chia a černý rybíz (3x60g)
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše Chia a černý rybíz je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD9414
Nutrikaše probiotic s jahodami a vanilkou 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Nutrikaše s jahodami a vanilkou je nutriční strava určená pro podporu organismu se zaměřením na konzumenty s výživovým omezením při intoleranci laktózy kravského mléka, nesnášenlivosti lepku a pro zájemce o zdravé stravování. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních prvků (biotin, niacin, vitamin C, B12, B6, B2, E, mangan, zinek a železo). Vhodná pro seniory a rekonvalescenty.

Kód: SAD9420
Nutrikaše probiotic s malinami 3x60g
79 Kč –21 %
62 Kč / ks

Tři jednotlivě balené porce instantní cereální kaše bez lepku a laktózy. Nutrikaše probiotic s malinami 3x60 g je vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše a je výborným zpestřením jídelníčku rekonvalescentů, seniorů i příznivců racionálního stravování. Jejím základem je extrudovaná rýže, ochucená lyofilizovaným ovocem. Neobsahuje lepek ani laktózu, a proto je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Přidané maliny byly sušeny hlubokým mrazem za velmi nízkého tlaku, a díky tomu si uchovaly barvu, chuť i obsažené vitamíny. Příprava je rychlá a snadná a porci kaše můžete mít stále po ruce, abyste si kdykoliv mohli vychutnat kvalitní svačinku.

Kód: SAD17138

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem