PEMA

Pema_LogoChléby značky PEMA vyrábí tradiční německý producent sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin. Chléb je výjimečný tím, že se vyrábí z obilnin vykoupených od pěstitelů z okolí na základě dlouhodobých vztahů.

Jádrem filozofie značky PEMA jsou:

  1. Cílem je jednoduchost - chléb PEMA má jednoduché složení - žito voda, sůl a nic jiného.
  2. Nakládání se surovinami je důležité. PEMA zná farmáře, od nichž pochází obilí. Odmítají geneticky modifikované semena a jsou zodpovědní za manipulaci s obilím, které je pravidelně kontrolováno nezávisle na semeni a sklizni.
  3. Zpracování je pomalé. Každý krok vyžaduje čas, který je pečlivě sledován. To je jediný způsob, jak zachovat zdravé složky žita a jeho výraznou chuť. Pečení zdravého celozrnného chleba znamená zodpovědnost i za naše životní prostředí.
  4. PEMA přikládá význam trvale udržitelným jednáním a neplýtváním zdrojů během celého výrobního procesu.
  5. PEMA žije tradice a miluje inovace - nejmodernější technologie, od broušení obilí po pasterizaci a balení, zajišťují nejvyšší kvalitu a bezpečnost.
5 položek celkem
PEMA Bio Dinkelbrot 375g
Tip Výprodej
57 Kč –19 %
46 Kč / ks

Špaldový chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného celozrnného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin.

Kód: 46824
bio zitny chleb se lnenym seminkem 500 g pema
55 Kč / ks

Vícezrnný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin.

Kód: 46821
Bio žitný chléb PEMA 500g
Tip
49 Kč / ks
Žitný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin. Tento chléb je výjimečný tím, že se vyrábí z obilnin vykoupených od pěstitelů z okolí na základě dlouhodobých vztahů. Žito je předem namočeno a teprv...
Kód: SAD9576
BIO Žitný chléb se lněným semínkem PEMA 500 g
Tip
49 Kč / ks

Žitný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin.

Kód: 46818
Rýžový chléb bez lepku PEMA 375 g
79 Kč –16 %
66 Kč / ks
Tento speciální rýžový chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného celozrnného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin. Tento chléb je výjimečný nejen tím, že neobsahuje lepek, ale také tím, že se vyrábí z čerstvě nadrcené rýže a pohanky, které jso...
Kód: SAD9577

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem