PEMA

Pema_LogoChléby značky PEMA vyrábí tradiční německý producent sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin. Chléb je výjimečný tím, že se vyrábí z obilnin vykoupených od pěstitelů z okolí na základě dlouhodobých vztahů.

Jádrem filozofie značky PEMA jsou:

 1. Cílem je jednoduchost - chléb PEMA má jednoduché složení - žito voda, sůl a nic jiného.
 2. Nakládání se surovinami je důležité. PEMA zná farmáře, od nichž pochází obilí. Odmítají geneticky modifikované semena a jsou zodpovědní za manipulaci s obilím, které je pravidelně kontrolováno nezávisle na semeni a sklizni.
 3. Zpracování je pomalé. Každý krok vyžaduje čas, který je pečlivě sledován. To je jediný způsob, jak zachovat zdravé složky žita a jeho výraznou chuť. Pečení zdravého celozrnného chleba znamená zodpovědnost i za naše životní prostředí.
 4. PEMA přikládá význam trvale udržitelným jednáním a neplýtváním zdrojů během celého výrobního procesu.
 5. PEMA žije tradice a miluje inovace - nejmodernější technologie, od broušení obilí po pasterizaci a balení, zajišťují nejvyšší kvalitu a bezpečnost.
 • Řadit dle:
 • 5 položek celkem

Stránka 1/1

 • PEMA Bio Dinkelbrot 375gNovinka
  Neohodnoceno
  Špaldový chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného celozrnného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně...
  Dostupnost:Dostupné do 2 dnů
  Kód:46824
  Výrobce:PEMA
  55 Kč (–13 %)
  48 Kč / ks
 • bio zitny chleb se lnenym seminkem 500 g pemaNovinka
  Neohodnoceno
  Vícezrnný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin.
  Dostupnost:Dostupné do 2 dnů
  Kód:46821
  Výrobce:PEMA
  50 Kč (–10 %)
  45 Kč / ks
 • Bio žitný chléb se lněným semínkem PEMA 500 gNovinka
  Neohodnoceno
  Žitný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin.
  Dostupnost:Dostupné do 2 dnů
  Kód:46818
  Výrobce:PEMA
 • Bio žitný chléb PEMA 500gTip
  Neohodnoceno
  Žitný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin....
  Dostupnost:Skladem do 5 dnů
  Kód:SAD9576
  Výrobce:PEMA
  42 Kč (–12 %)
  37 Kč / ks
 • Rýžový chléb bez lepku PEMA 375 g
  Neohodnoceno
  Tento speciální rýžový chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného celozrnného chleba sídlící hned za českými hranicemi na...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne > 5 ks
  Kód:SAD9577
  Výrobce:PEMA
  65 Kč (–14 %)
  56 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.