PEMA

Pema_LogoChléby značky PEMA vyrábí tradiční německý producent sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin. Chléb je výjimečný tím, že se vyrábí z obilnin vykoupených od pěstitelů z okolí na základě dlouhodobých vztahů.

Jádrem filozofie značky PEMA jsou:

  1. Cílem je jednoduchost - chléb PEMA má jednoduché složení - žito voda, sůl a nic jiného.
  2. Nakládání se surovinami je důležité. PEMA zná farmáře, od nichž pochází obilí. Odmítají geneticky modifikované semena a jsou zodpovědní za manipulaci s obilím, které je pravidelně kontrolováno nezávisle na semeni a sklizni.
  3. Zpracování je pomalé. Každý krok vyžaduje čas, který je pečlivě sledován. To je jediný způsob, jak zachovat zdravé složky žita a jeho výraznou chuť. Pečení zdravého celozrnného chleba znamená zodpovědnost i za naše životní prostředí.
  4. PEMA přikládá význam trvale udržitelným jednáním a neplýtváním zdrojů během celého výrobního procesu.
  5. PEMA žije tradice a miluje inovace - nejmodernější technologie, od broušení obilí po pasterizaci a balení, zajišťují nejvyšší kvalitu a bezpečnost.
2 položek celkem
Bio žitný chléb PEMA 500g
Tip
55 Kč –10 %
49 Kč / ks

Žitný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin. Tento chléb je výjimečný tím, že se vyrábí z obilnin vykoupených od pěstitelů z okolí na základě dlouhodobých vztahů.

Kód: SAD9576
BIO Žitný chléb se lněným semínkem PEMA 500 g
Tip
59 Kč –10 %
53 Kč / ks

Žitný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin.

Kód: 46818

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem