PEMA

Pema_LogoChléby značky PEMA vyrábí tradiční německý producent sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin. Chléb je výjimečný tím, že se vyrábí z obilnin vykoupených od pěstitelů z okolí na základě dlouhodobých vztahů.

Jádrem filozofie značky PEMA jsou:

 1. Cílem je jednoduchost - chléb PEMA má jednoduché složení - žito voda, sůl a nic jiného.
 2. Nakládání se surovinami je důležité. PEMA zná farmáře, od nichž pochází obilí. Odmítají geneticky modifikované semena a jsou zodpovědní za manipulaci s obilím, které je pravidelně kontrolováno nezávisle na semeni a sklizni.
 3. Zpracování je pomalé. Každý krok vyžaduje čas, který je pečlivě sledován. To je jediný způsob, jak zachovat zdravé složky žita a jeho výraznou chuť. Pečení zdravého celozrnného chleba znamená zodpovědnost i za naše životní prostředí.
 4. PEMA přikládá význam trvale udržitelným jednáním a neplýtváním zdrojů během celého výrobního procesu.
 5. PEMA žije tradice a miluje inovace - nejmodernější technologie, od broušení obilí po pasterizaci a balení, zajišťují nejvyšší kvalitu a bezpečnost.
 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • Bio žitný chléb PEMA 500gTip
  Žitný chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného žitného chleba sídlící hned za českými hranicemi na německé straně Smrčin....
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:SAD9576
  Značka:PEMA
  Bio žitný chléb PEMA 500g
  42 Kč (–2 %)
  41 Kč / ks
 • Rýžový chléb bez lepku PEMA 375 g
  Tento speciální rýžový chléb značky PEMA vyrábí tradiční německý producent celozrnného celozrnného chleba sídlící hned za českými hranicemi na...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:SAD9577
  Značka:PEMA
  Rýžový chléb bez lepku PEMA 375 g
  65 Kč (–3 %)
  63 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem