Incognito Přírodní repelent ve spreji

Kód: 27-IC-SPRAY-50
Akce Tip
Značka: Incognito
od 180 Kč až –10 %
Incognito Přírodní repelent ve spreji 50 ml
od 180 Kč až –10 % od 162 Kč

Zvolte variantu

Vysoce účinný 100% přírodní repelent.

Poskytuje 100% ochranu proti všem 3 500 různým druhům bodavého hmyzu, včetně muchniček, moskytů, vos, včel, much, koutulí, ovádů, klíšťat, blech, komárů a dalším. Obsahuje účinnou složku PMD přírodní olej blahovičníku citronového. Repelent neobsahuje DEET (dithyltoluamid) ani žádné jiné pesticidy či toxické chemikálie.

 • účinný proti všemu bodavému hmyzu
 • vhodné pro děti od 6 měsíců
 • působí až 4 hodiny
 • příjemnou vůni
 • bez pocitu mastnoty
 • kompletně biorozložitelný, je bezpečný pro zvířata
 • vhodný pro všechny destinace po celém světě včetně tropických

Detailní informace

Incognito Přírodní repelent ve spreji 50 ml
Akce
Balení: 50 ml
Dostupné do 1 dne | 27-IC-SPRAY-50
Můžeme doručit do: 31.5.2024
180 Kč
162 Kč
Incognito Přírodní repelent ve spreji 100 ml
Akce
Balení: 100 ml
Skladem (>10 ks) | 27-LMSDIST
Můžeme doručit do: 30.5.2024
325 Kč
293 Kč

Detailní popis produktu

Repelentní sprej od Incognito je zcela výjimečný - je 100% přírodní a přesto má stejnou absolutní účinnost proti jako spreje založené na sloučenině DEET, která se nachází v běžných repelentech.

Repelent Incognito® poskytuje 100% ochranu proti všem 3 500 různým druhům bodavého hmyzu, včetně muchniček, moskytů, vos, včel, much, koutulí, ovádů, klíšťat, blech, komárů a dalším. Obsahuje účinnou složku PMD přírodní olej blahovičníku citronového. Repelent je 100% přírodní, neobsahuje DEET (dithyltoluamid) ani žádné jiné pesticidy či toxické chemikálie.

Je vhodný pro všechny členy rodiny včetně malých dětí od 6 měsíců i pro osoby s citlivou kůží. Jeho maximální účinnost je klinicky prokázána. Při použití repelentu Incognito spolu s impregnovanou ochrannou sítí, je prokázán ochranný účinek proti malárii.

Repelent neobsahuje žádné živočišné bílkoviny a proto je vhodný také pro vegany (potvrzeno mezinárodní asociací The Vegan Society).

Jak fungují jeho repelentní vlastnosti?

Tento produkt má dvě formy ochrany. Za prvé, účinná složka Citrepel 75 skutečně odpuzuje hmyz. Za druhé, repelent maskuje vaše kairomony.

Co jsou kairomony? Podobně jako lidé jsou přitahováni feromony k ostatním lidem, hmyz je přitahován ke svým hostitelům pomocí látek nazývaných kairomony. Tyto látky mohou být různé a vaše tělo je vylučuje v závislosti na rychlosti vašeho metabolismu. Čím aktivnější jste, tím jste atraktivnějším cílem pro hmyz, jako jsou například komáři. Samičky komárů dokáží detekovat kairomony na vzdálenost až jednoho kilometru.

Aktivní složka je tak účinná, že bylo klinicky prokázáno, že poskytuje 100% ochranu proti malárii ve spojení s ošetřenou moskytiérou.

Složení:

Aqua, menthanediol (PMD rich botanic oil), cymbopogan winterianus oil (PMG Rich Botanic Oil), glyceryl citrate/loctate/linoleate/oleate, citronellol, polyglyceryl-4 cocoate, glyceryl coprylate, cinnamomum comphora leaf oil, xanthan gum, citrus aurantium begamio fruit oil, linalool, linomene. Zkombinováno unikátním tajným procesem.

Jak používat:

Rozprášit dle potřeby na exponovaná místa. Před použitím protřepat!

Balení:

50 ml

100 ml

Upozornění:

 • u malých dětí a osob s citlivou kůží proveďte nejprve alergický test
 • při rozprašování se vyhněte celé oblasti očí, nastříkejte si sprej do dlaní a naneste do těchto citlivých oblastí rukama
 • nastříkejte se znovu po koupání či zvýšeném pocení
 • repelent vždy nanášejte na závěr - na opalovací krémy a jakékoliv další kosmetické přípravky

Náš tip:

Pro nejvyšší účinnost doporučujeme kombinovat s dalšími přípravky řady Incognito®

Další informace o přírodních repelentech naleznete v článku Přírodní repelenty. Jak se zbavit hmyzu bez chemie.

Incognito Přírodní repelent ve spreji

Značka Incognito - přírodní repelenty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Incognito-logoIncognito je britská společnost, která se specializuje na výrobu přírodních repelentů s minimálně 98% přírodními ingrediencemi. Tyto repelenty jsou 100% účinné proti 3 500 druhům bodavého a kousavého hmyzu, včetně komárů přenášejících malárii, zika, dengue a chikungunyu.

Značka se vyhýbá použití toxické látky DEET, která je běžně obsažena v jiných repelentech a má negativní vliv na zdraví a životní prostředí. Produkty Incognito jsou certifikovány organizací Vegan Society a neobsahují žádné živočišné suroviny ani nejsou testovány na zvířatech.

Společnost se také zaměřuje na ekologický provoz, využívá obnovitelné zdroje energie, minimalizuje spotřebu, používá recyklovaný papír a šetrná balení. Incognito přispívá 10% svého zisku na environmentální a dobročinné projekty, sází stromy a vyrovnává emise CO2.

V roce 2015 získala značka ocenění The Queen's Awards for Enterprise: Sustainable Development. Produkty Incognito jsou vhodné pro celou rodinu a neobsahují palmový olej ani jeho deriváty.

Kromě repelentního spreje nabízí Incognito i další produkty, jako je ochranný šampon, mýdlo nebo vonné tyčinky. Doporučuje se kombinovat s dalšími přípravky řady Incognito pro dosažení maximální účinnosti.