Xylitol - březový cukr 500g
Kód: SAD11371Detailní popis produktu
Xylitol, známý také pod názvem březový cukr, se přirozeně vyskytuje v různých druzích ovoce a zeleniny. Xylitol má nízký glykemický index, dopřát si ho tedy mohou i diabetici nebo ti, kteří zrovna hubnou. Xylitol se velmi dobře rozpouští ve vodě a má sladkou, osvěžující chuť. Sladivost xylitolu je rovna 100 % sacharóze. Oproti klasickému cukru má ale zhruba o 40 % méně kalorií. K tomu všemu xylitol neškodí zubům. Naopak má schopnost neutralizovat kyselý zubní plak a pomáhá zuby mineralizovat. Xylitol se hodí na vaření, pečení a slazení teplých i studených nápojů.
Neobsahuje GMO.
Složení: 100% xylitol prášek
Obsah:
500g
Vyrobeno v: České republice
Země
původu: Finsko
Doplňkové parametry
Kategorie: | Cukr |
---|---|
EAN: | 8595674624789 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Allnature – česká značka zdravé výživy a superpotravin
Allnature je česká značka zaměřená na zdravou výživu, superpotraviny a přírodní doplňky stravy, která získala prestižní ocenění Czech Superbrands 2021. Jejím cílem je bořit mýty o tom, že zdravé nemůže být chutné – proto nabízí produkty vyráběné šetrnými metodami z kvalitních přírodních surovin, aby si zachovaly maximum vitamínů, minerálů a živin.
Značka Allnature je určena všem, kdo chtějí pečovat o své zdraví, mít více energie a současně si užívat bohaté chutě přírody. Nabídka zahrnuje veganské, raw i bezlepkové potraviny, díky nimž si vybere každý, kdo myslí na své „zítřejší já“.
Doporučení podle potřeb
- Vitalita a energie: superpotraviny jako chia, goji či mladý ječmen – Potraviny & nápoje Allnature
- Péče o imunitu a trávení: bylinné směsi, psyllium, olej z černého kmínu – Přírodní lékárna Allnature
- Ekologická domácnost: prací gely, čističe a další šetrné prostředky – Ekodrogerie Allnature