Rabenhorst Adventní kalendář (24 × 125 ml)

Kód: 117014
1 500 Kč –26 %
Rabenhorst Adventní kalendář
1 500 Kč –26 % 1 099 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Zdravě v předvánočním období s adventním kalendářem Rabenhorst! 24 lahviček ovocných a zeleninových šťáv v adventním balení. 

Užijte si čekání na Vánoce s adventním kalendářem Rabenhorst s 24 lahodnými Rabenhorst Minis ovocnými a zeleninovými šťávami. Ideální jako dárek nebo udělejte radost jenom sobě a svému zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

24 lahviček ovocných a zeleninových šťáv v adventním balení.

Limitovaná nabídka: jen do vyprodání zásob!

Užijte si čekání na Vánoce s adventním kalendářem Rabenhorst s 24 lahodnými Rabenhorst Minis ovocnými a zeleninovými šťávami. Ideální jako dárek nebo udělejte radost jenom sobě a svému zdraví.

Letos čtvrtým rokem na trhu v ČR! V minulém roce byl adventní kalendář oblíben nejen u dětí, ale i u našich seniorů. Kalendář jim 24 dnů připomínal, že se mají napít. Šťávy se mohou ředit vodou, tedy nad rámec stávajícího pitného režimu docházelo navíc k přísunu tekutin. Vhodné jako adventní kalendář nebo vánoční dárek.

Adventní kalendář Rabenhorst přichází letos ve zcela novém, slavnostním designu: jednotlivé mini lahvičky lze vyjmout z kartonových krabic, které se zase díky svátečnímu designu ideálně hodí jako malé vánoční dárky. Na zadní straně jsou i tipy na ruční práce na adventní víkendy, aby se dal udržitelně využívat i vnější obal kalendáře. Vše si můžete prohlédnout ve videu níže:

Kompaktní balení obsahuje 24 lahví MINI šťáv Rabenhorst

Složení:

přesné složení MINI šťáv najdete ZDE.

Balení:

24 ks × 125 ml MINI šťáv: každý druh po 2 ks - Bio antioxidanty, Ochrana imunity se zinkem, Ovocná šťáva wellbeing + železo, 11 + 11 žlutý multivitamin, Pro zdravou žízeň, Uvolnění s magnéziem, Imunita, Pro zdravé buňky, Bio regenerace, Pro svaly a nervy, Bio jablko mango, Koncentrace

Upozornění:

Před vypitím třeba protřepat. Usazenina na dně láhve není závadou. Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v lednici. Adventní kalendář po rozbalení přenášejte pouze za rukojeť, jinak hrozí poškození a uklouznutí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

rabenhorst_logoVíce než 200 let znalostí, zkušeností a tradice Haus Rabenhorst, počínaje založením vinařství pastorem Johannem Heinrichem Lauffsem v roce 1805, je – s více než 200 letou tradicí – vysoce specializovaným dodavatelem široké škály prémiové kvality, vysoce ceněné šťávy. Klasický dětský džus Rotbäckchen, vyvinutý v roce 1952, je dodnes pečetí kvality zdravé výživy dětí. Nakonec společnost zahájila biologicky kontrolované smluvní pěstování v roce 1969 a byla také průkopníkem v této oblasti. V průběhu let se Haus Rabenhorst rozrostl ve společnost s mnoha osvědčenými a inovativními značkami. Zaměstnává 180 lidí a zůstává 100% ve vlastnictví zakladatelské rodiny Lauffs. Historie firmy.

Tradice firmy, která je stará více než 200 let, začala v roce 1805. Tehdy duchovní Lauffs založil rodinnou firmu jako vinařství. Asi o 93 let později dosáhla rodina průlomu: pasterizují hroznovou šťávu a úspěšně ji nabízejí jako „bezalkoholové“ víno. V roce 1898 byla řada džusů s dlouhou životností považována za světovou novinku – a vytvořila základ pro vysoce specializovaného výrobce prémiových džusů.

Dnes je Haus Rabenhorst společností s mnoha osvědčenými a inovativními značkami, které všechny představují přírodní a zdravé potraviny nejvyšší kvality.

Prohlédněte si certifikát Ecocert značky Rabenhorst.