Propolis Natural sypaný 10g

Kód: SAD251
49 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Propolis sypaný v naturální podobě - je vysoce ceněný přírodní včelí produkt ve stavu drobných tuhých kousků. Surovina je určena k přípravě tinktur a jiných lidových elixírů dle vlastních receptur.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propolis je včelí produkt velmi bohatý na přírodní látky. Propolis je přírodní pryskyřice, kterou včely vyrábí z pupenů stromů a keřů a z vlastních výměšků. Používají ho jako přírodní dezinfekci proti houbám a kvasinkám a jako antiseptikum s antibiotickým charakterem. Má vliv na imunitu a hojivé procesy.

Obsah:

10g

Upozornění:

Chraňte před přímým slunečním zářením a mimo dosah dětí při teplotě max. 20C. Zvýšená opatrnost je nutná u alergických lidí na včelí produkty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo_Dr_BojdaIng. Janette Bojdová a Ing. Karel Bojda, Ph.D., MBA, jsou zakladatelé firmy JANKAR PROFI, s.r.o., se sídlem v Čeladné, která spravuje lékárny v Moravskoslezském kraji. Od přibližně roku 2000 začali vyrábět výjimečně silné doplňky stravy pod značkou Dr. Bojda. Původně byly určeny pro potřeby jejich lékáren, avšak později se rozšířil jejich dosah a výrobky jsou nyní distribuovány skrze lékárenské velkoobchody do dalších lékáren po celé České republice.

Jejich přístup k vývoji a výrobě doplňků stravy a kosmetiky je jednoznačně zaměřen na nekompromisní kvalitu. Důraz kladou na účinnost, kvalitu a dobrou stravitelnost použitých surovin, aby zajišťovaly skutečný přínos pro zlepšení života zákazníků. Jejich cílem není jen prodej, ale poskytnutí produktů, které skutečně přinášejí hodnotu a přínos pro zákazníky, čímž se snaží minimalizovat riziko, že by se jejich investice do doplňků stravy stala zbytečnou ztrátou finančních prostředků.