Masmi

masmi-logoMasmi Natural Cotton je značkou ženských hygienických potřeb vyrobených z čistých bavlněných vláken. Veškeré produkty jsou certifikovány certifikáty ICEA a GOTS a byly osvědčeny v testech jako hypoalergické. Jsou vhodné i pro citlivou pokožku, neobsahují totiž žádné potenciálně dráždivé látky.

Běžné menstruační tampóny a vložky obsahují plasty, viskózu, celulózu, parfémy, superabsorbenty, bělidla na bázi chlóru či dioxinů a další chemikálie, které mohou u citlivých osob při styku se sliznicí pochvy a zevních pohlavních orgánů způsobovat podráždění, svědění či alergické reakce.

Hlavním cílem značky Masmi je poskytnout přírodní alternativu běžných produktů intimní hygieny, která je založena na výrobě z čisté bavlny. Přírodní bavlněná vlákna se naprosto vyrovnají konkurenčním konvenčním výrobkům běžně prodávaných v drogériích a supermarketech. Tato bavlněná alternativa je přírodnější, zdravější a ekologičtější a vhodná pro každodenní použití.

Výrobky značky Masmi předchází při používání podráždění sliznic a pokožky, a přispívají tak k celkovému zdraví organismu. Zároveň svým přírodním složením prospívají přírodě, jsou přirozeně rozložitelné a ekologické a zásadně neovlivňují naše životní prostředí.

Proč dát přednost bavlně? Prostředky dámské hygieny Masmi jsou vyrobeny z 100% organické bavlny, neobsahují škodlivá bělidla, parfémy, plasty ani celulózu, a proto přinášejí řadu výhod:

  • Žádné podráždění: podporují udržení optimálního pH pochvy, snižují riziko vzniku podráždění a svědění
  • Konec alergií: jsou hypoalergení, udržují optimální vlhkost a chrání pokožku
  • Ochrana přírody: Jsou biologicky odbouratelné a ani při jejich výrobě nedochází k zatěžování životního prostředí
  • Prodyšnost: vlákna umožňují snadný průchod vzduchu
  • Stop zápachu: přírodní materiál brání přirozenou cestou vzniku nepříjemných pachů
1 položek celkem
Prsní vložky pro kojící ženy z přírodní bavlny MASMI 30ks
259 Kč –19 %
209 Kč / ks

Prsní vložky mají nepropustnou vrstvu, která zabraňuje úniku pro maximální pocit bezpečí a pohodlí. 

Kód: SAD4662

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem