Jesenický med

Značka Jesenický med je exkluzivním produktem získávaným z neporušených lesů a luk jesenické přírody. Tyto medy jsou nejen chutné, ale také mají harmonickou chuť a aroma. Stejně jako ostatní kvalitní včelí medy, mají pozitivní účinky na naše zdraví. 

Jesenický med je vytvářen s péčí v ekologicky čistém regionu v podhůří Jeseníků. Jeho včely se starají o rozmnožování a špičkový včelí materiál, což zajišťuje kvalitu produktu.

Včelařská farma Kolomý se pyšní více než padesátiletou tradicí v chovu včel, což z ní činí opravdové odborníky na tuto oblast. Firma patří k největším a nejmoderněji vybaveným včelím farmám v celé Evropské unii. Jejich včelí farma dokonale využívá přírodní krásy Jeseníků, což má za následek produkci mimořádně kvalitních medů. Moderní technologie jsou klíčovým prvkem při výrobě těchto medů.

Jedinečné medy, které firma produkuje se nedají koupit v supermarketu, ale jen přes vybrané prodejny. Díky našemu eshopu, máte jednu z možností jak tyto skvělé medy koupit.

6 položek celkem
Jesenický med květový 950 g
270 Kč –12 %
235 Kč / ks

Květový je čistě květový med, typický svou světlejší barvou a má vynikající vyrovnanou lahodnou chuť. Je získán z ekologicky čistých lesů a luk Jeseníků.

Kód: 8015
Jesenický med květový javorový 950 g
270 Kč –12 %
235 Kč / ks

Jesenický květový javorový med je získán z ekologicky čistých lesů a luk Jeseníků a má typickou světlejší barvu s nádechem do zelena. Je velmi lahodné chuti a spolu s vysokým obsahem anorganických vitálních látek představuje jarní probouzející se sílu.

Kód: 8016
Jesenický med květový lesní 950 g
Tip
270 Kč –12 %
235 Kč / ks

Jesenický květový lesní med je získán z ekologicky čistých lesů a luk Jeseníků. Je původem z různých druhů stromů - smrk, jedle, javor, dub. Lesní med je králem mezi medy co do chuti, tak vysokého obsahu minerálních látek a aminokyselin.

Kód: 8013
Jesenický med květový lipový 950 g
270 Kč –12 %
235 Kč / ks

Jesenický květový lipový med je získán z ekologicky čistých lesů a luk Jeseníků. Patří k nejaromatičtějším druhům medů vůbec, má výraznou lipovou chuť a je znalci medu, pro své vlastnosti, velmi uznáván.

Kód: 8014
Jesenický med květový malinový 950 g
270 Kč –12 %
235 Kč / ks

Jesenický květový malinový med je získán z ekologicky čistých lesů a luk Jeseníků.

Kód: 9959
Jesenický med květový pastovaný 950 g
270 Kč –12 %
235 Kč / ks

Květový pastovaný med vzniká úpravou medu za studena, řízenou krystalizací - speciálním, dlouhým a delikátním mícháním. Zachovává si hodnotné biologicky cenné aktivní látky.

Kód: 9964

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem