Haitoglou

Haitoglou_logoPřed skoro sto lety začala tato příběh. Rodina Haitoglouů dorazila do Soluně, Řecka, poté co uprchla z Malé Asie. S sebou nevezli jen své věci: nesli s sebou lásku k rodinným tradicím a tajný recept na výrobu oblíbené sezamové dobroty - chalvy. V roce 1924 otevřeli malý obchod, kde vyráběli svou lahodnou chalvu ručně, v malých dávkách, držíce se řemesla, které je naučili otcové a dědové. Během let se mnoho změnilo: jejich malý obchod se stal centrem pozornosti pro všechny, kteří milovali chalvu, přitahující stále větší množství lidí tímto řemeslnickým pokladem.

Haitoglou Family Foods rostla skokem a pádem od svého počátku v roce 1924, kdy byla malou rodinnou firmou, k dnešnímu dni, kdy se stala největším zpracovatelem sezamových semínek v Evropě. Zaměřují se na svou misi: vytvářet přírodní, prémiové potraviny pouze z nejkvalitnějších surovin, které chutnají dobře. Drží si prst na tepu toho, co zákazníci potřebují, a budou nadále rozvíjet nové řady produktů, rozšiřovat výrobu vlastních značek a nabízet to nejlepší od svého založení: vyrábět potraviny, které stojí za to objevit!

 

10 položek celkem
Haitaglou Makedonské tahini bílé 300 g
119 Kč / ks

Tahini, někdy též zvané jako sezamová pasta, je připravováno z drcených sezamových semínek. Ty obsahují vysoký obsah vápníku, hořčíku, draslíku a dalších důležitých minerálů pro tělo, aby mohlo správně fungovat a bylo zdravé. Tahini se vyrábí v Řecku a je tradiční součástí středomořské stravy.

Sezamová pasta vyráběná z loupaných sezamových semínek. Jemně kašovitá tahini pasta se používá na přípravu humusu nebo se hodí k natírání na chléb.

Kód: SAD13828
Haitaglou Makedonské tahini hnědé 300 g
119 Kč / ks

Tahini, někdy též zvané jako sezamová pasta, je připravováno z drcených sezamových semínek. Ty obsahují vysoký obsah vápníku, hořčíku, draslíku a dalších důležitých minerálů pro tělo, aby mohlo správně fungovat a bylo zdravé. Tahini se vyrábí v Řecku a je tradiční součástí středomořské stravy.

Sezamová pasta vyráběná z neloupaných sezamových semínek. Jemně kašovitá tahini pasta se používá na přípravu humusu nebo se hodí k natírání na chléb.

Kód: SAD13829
Haitaglou Makedonské tahini s čokoládou 350 g
129 Kč / ks

Pro všechny, kteří vyhledávají čokoládovou chuť, vhodná na pečivo, zákusky, jako náplň nebo vrchní vrstva piškotových řezů nebo muffinů, můžeme jej namazat na sušenky, do kaší a snídaňových směsí nebo jako mlsání na lžičku. Skvělá je namazaná na plátky banánů a posypaná drcenými oříšky či semínky, do jahelných pokrmů, jogurtů, ale i salátů, do krémů i kotejlů.

Kód: SAD13830
Haitaglou Makedonské tahini s pomerančem 350 g
129 Kč / ks

Výběrové makedonské tahini s pomerančem. Tahini je sezamová pasta připravená z rozdrcených sezamových semínek. Je tradiční součástí zdravé středomořské stravy. Sezam obsahuje vysoký obsah vápníku, hořčíku, draslíku.

Kód: SAD16166
Chalva sezamová s mandlemi 100 g
49 Kč / ks

Výběrová řecká sezamová Halva s mandlemi.

Kód: SAD13837
Chalva sezamová s vanilkovou příchutí 100 g
49 Kč / ks

Výběrová řecká sezamová Halva s vanikovou příchutí.

Kód: SAD14663
Sezamová chalva tyčinka s kakaem 40g
19 Kč / ks

Sezamová chalva tyčinka s kakaovou příchutí.

Kód: SAD15578
Sezamová chalva tyčinka s vanilkou 40g
19 Kč / ks

Sezamová chalva tyčinka s vanilkovou příchutí.

Kód: SAD15577
Haitaglou Makedonské tahini s medem 350 g
129 Kč / ks

Pro všechny, kteří vyhledávají med, vhodná na pečivo, zákusky, jako náplň nebo vrchní vrstva piškotových řezů nebo muffinů, můžeme jej namazat na sušenky, do kaší a snídaňových směsí nebo jako mlsání na lžičku. Skvělá je namazaná na plátky banánů a posypaná drcenými oříšky či semínky, do jahelných pokrmů, jogurtů, ale i salátů, do krémů i koktejlů.

Kód: ZZP19015
Chalva sezamová s pistáciemi 100 g
49 Kč / ks

Výběrová řecká sezamová Halva s pistáciemi.

Kód: SAD14664

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem