Garantujeme dodání do Vánoc! Pro objednávky přijaté nejpozději do 12.12. do 23:59 hod.

DOTI NATURAL

Doti_logoDoti je manufaktura s vůní čokolády, která nabízí nejširší spektrum sušeného ovoce v čokoládě na světě – vybírat si můžete z více než 50 druhů originálních chutí čokolády s ovocem a ořechy. Podporuje dobré a kvalitní jídlo. Chrání místní produkty, váží si kultury stolování. Využívá pouze tradiční výrobní postupy. Produkty Doti najdete ve více než 20 zemích světa – např. v Německu, Dánsku, Švédsku, Velké Británii, USA nebo na Bermudách. V sortimentu Doti naleznete mimo jiné i řadu Doti Natural, jejíž certifikované BIO produkty, jistě zaujmou všechny milovníky čokolády a sušeného ovoce, kteří chtějí mlsat opravdu zdravě. Certifikace potvrzující BIO kvalitu: Euroepan BIO (řada Doti Natural). Ostatní certifikace: Gluten Free (Doti Natural).

  • Bio banány v čokoládě 60g - bez lepku
    Sušené banány bez konzervačních látek pocházejí z certifikovaných plodin. V kombinaci s horkou čokoládou s vysokým obsahem kakaa vytváří výživnou...
    Dostupnost:Na dotaz
    Kód:SAD9155
    Značka:DOTI NATURAL

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.