Kvůli vašemu velkému zájmu může dojít ke zpoždění doručení vašich objednávek o 1 až 3 pracovní dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše, abychom připravili balíčky co nejdříve.

ACAICO

acai-mania logoZdravý životní styl je v současnosti jednou z nejdůležitějších témat moderní doby. Açaimania Europe představuje dynamicky rostoucí společnost, která vyvíjí, vyrábí a přináší na trh prémiové výrobky. Svědčí o tom i stálá klientela z různých koutů Evropy či Asie. Společnost Açaimania Europe vznikla v roce 2010. Jejím cílem je přinášet na stůl spotřebitelům dosud nepoznané chutě a vnášet jim do každodenního života zcela nové požitky. Produkty z řady Açaico jsou vyrobeny z amazonského ovoce açai v kombinaci s guaranou či jinými ovocnými složkami a dokážou příjemně zpestřit vyváženou a pestrou stravu. Neobsahují konzervační látky a dopřát si je můžete i při bezlepkové stravě (* u produktů Açaico na Tigela Natural, Açaico na Tigela Strawberry, Açaico na Tigela Mango a Açaico na Tigela Banana stačí vynechat přibalené vločky).

Žádné produkty od výrobce ACAICO nebyly nalezeny....

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.