2 x Express Diet - 5denní proteinová ketonová dieta na hubnutí 20×59 g

Kód: 986VV72V220
ZDARMAZDARMA 2 952 Kč –36 %
2 x Express Diet 5denní ketonová dieta 20 porcí 1180 g
2 952 Kč –36 % 1 888 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Zvýhodněné balení dvou kufříků 5denní bílkovinné diety Express Diet, fungující na principu ketózy, tedy rychlém spalování tuků, bez pocitu hladu. S doručením zdarma.

Express Diet - 5denní proteinová dieta představuje úplnou náhradu stravy pro redukci tělesné hmotnosti. Express Diet je jednoduchou a rychlou cestou ke zhubnutí. Nyní s novou veganskou recepturou.

 • nová veganská receptura
 • bez laktózy
 • dieta bez zbytečného hladovění
 • nepotřebujete žádný pohyb navíc
 • bez obávaného jojo efektu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Express Diet je výrobek, který vám pomůže s populární ketonovou dietou. Jeho hlavním cílem je dodat vašemu tělu vysoce kvalitní přírodní proteiny a současně omezit příjem sacharidů, tuků a energie na méně než 950 kcal denně. Sacharidy jsou obvykle hlavním zdrojem energie pro tělo, ale během této bílkovinné diety Express Diet je jejich množství omezeno a tělo začne spalovat vlastní uložený tuk jako hlavní zdroj energie. Tento proces se nazývá ketóza. 5denní dieta Express Diet vám umožní snadno nastartovat tento proces ketózy doma, aniž byste trpěli hladem.

AKCE: Zvýhodněné balení dvou kufříků 5denní bílkovinné diety Express Diet s doručením zdarma!

Výhody 5denní proteinové diety Express Diet:

 • jednoduché dodržování bez pocitu hladu, bez nutnosti konzultovat s výživovým poradcem
 • zabraňuje vzniku jo-jo efektu,
 • přináší dostatek energie a dobré nálady,
 • není nutné přidávat pohybové aktivity,
 • odbourává tuk (ne svalovou hmotu),
 • jídlo je připraveno do 5 minut,
 • obsahuje 4 jídla denně,
 • je určeno na 5 dní

Express Diet poskytuje vyváženou a kompletní stravu bez nutnosti konzultovat s výživovým poradcem. Program diety je navržen tak, že nemusíte konzultovat svůj jídelníček s odborníkem na výživu ani s lékařem, a přesto dostanete všechny živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky, které tělo potřebuje. Jídla jsou navržena tak, aby vás udržovala ve stavu ketózy a zároveň potlačovala pocit hladu. Tento vyvážený jídelníček můžete používat jako náhradu stravy až 8 týdnů bez konzultace s lékařem.

Express Diet vám také pomůže vyhnout se jojo efektu, který je často spojen s redukčními dietami. Během těchto diet se metabolismus zpomalí a po jejich ukončení často přiberete více kilogramů, než jste zhubli. Express Diet naopak zrychluje váš bazální metabolismus tím, že jíte pravidelně 4krát denně ve větších porcích a snižujete poměr tuků ke svalové hmotě. Během 5denní diety není vaše tělo ve stavu hladu, což znamená, že po jejím skončení nemá sklony rychle si ukládat zásoby tuku.

Pro zabránění jo-jo efektu doporučujeme první týden přidat jedno teplé jídlo denně, ideálně poloviční porci a 3 produkty Express Diet. Druhý týden 2 a třetí týden 3 běžná jídla denně. Porce zvyšujte velmi postupně.

Při programu Express Diet dodržujte pitný režim 2-3 litry vody, minerální vody nebo jiné nekalorické tekutiny denně, aby se dobře odplavovaly odpadní látky a nedošlo k překyselení organizmu. Do nápojů můžete přidat nekalorické sladidlo, doporučujeme zdravé varianty jako  stévie nebo xylitol.

Během proteinového dietního programu doporučujeme jen lehké cvičení, jako je chůze, plavání, nebo jízda na kole. V případě, že děláte namáhavé cvičení, například v posilovně, doporučujeme, abyste zkonzumovali 30-50 g sacharidů 30 minut před cvičením. Tuhle energii vám zabezpečí například jeden banán.

Dávkování:

Expresní užívání: 4 porce 5denní proteinové diety denně. Kromě toho v průběhu dne již nic jiného nekonzumujte. Tyto 4 jídla vám poskytnou všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály. Zároveň jsou však navržena tak, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy, tedy spalování tuků bez pocitu hladu.

Pohodlné užívání: 2-3 porce 5denní proteinové diety a 1-2 běžná jídla denně.

Express Diet můžete držet i déle než 5 dnů, podle potřeby úbytku kilogramů. Doporučujeme však držet ji kontinuálně bez přestávek, aby nedošlo k přerušení ketózy.

Balení:

2x 20 instantních hyperproteinových jídel:

Upozornění:

Denní dávku dietního programu Express Diet tvoří 4 porce produktu, což je náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Denní dávka zajišťuje přiměřené denní množství veškerých základních živin, je-li produkt používán v souladu s návodem na použití. Pokud používáte Express Diet jako náhradu za jednu nebo více denních dávek jídla pro regulaci hmotnosti, je vhodná jen jako součást diety se sníženým obsahem energie a ostatní potraviny musí být nezbytnou součástí diety. Těhotné nebo kojící ženy, dospívající osoby, nebo osoby se zdravotními potížemi by výrobek neměly používat bez porady se zdravotnickým pracovníkem. Výrobek je určen pouze pro zdravé dospělé osoby s nadváhou nebo trpící obezitou, které hodlají dosáhnout snížení hmotnosti, a neměl by se používat déle než osm týdnů nebo opakovaně po dobu kratší bez porady se zdravotnickým pracovníkem. Dbejte na dodržování přiměřeného denního příjmu tekutin. Express Diet není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, pro osoby během rekonvalescence po nemoci (operaci), osoby s poruchou příjmu potravy, osoby trpící na dnu, diabetes nebo jiné metabolické onemocnění, anebo onemocnění ledvin a jater, pro lidi s nádorovým onemocněním, lidi s onemocněním krve a srdce, pro seniory a osoby, které mají podváhu nebo alergii na některou složku produktu. Skladujte v suchu.

Země původu:

Finsko

 

5denní ketonová dieta Expres Diet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: