SHAKE-IT

Shake-it_logoJak se nápad vedoucí ke značce cereálních smoothies SHAKE-IT zrodil? Jsme dva bráchové – Honza a Pavel. Rádi sportujeme, dbáme na své zdraví a máme rádi dobré jídlo. Oba máme zkušenosti s prací s potravinami a taky trochu bojujeme s časem. Čirou náhodou, ač oba na jiné straně zeměkoule, jsme ve stejné době objevili kouzlo cereálních koktejlů. Žil jsem dva roky v latinské americe, kde jsou ovocné shaky s cereáliemi či semínky běžnou alternativou snídaně. Často jsem je snídal nebo svačil cestou do práce nebo do školy. Já v té době běžně snídal nebo si před sportem dělal ovocné smoothie s ovesnými vločkami, byla to pro mě ideální náhrada za běžně dostupné koktejly plné aromat. Nadšení pro kvalitní produkt a chuť dostat tento jedinečný koncept mezi širokou veřejnost byly obrovské. Slovo dalo slovo a my se naplno pustili do projektu SHAKE-IT! SHAKE-IT je nutričně vyvážené jídlo ve formě nápoje!

V čem je SHAKE-IT unikátní?

  • neobsahuje žádná aromata ani barviva,
  • ovocnou chuť i vůni dodává pouze mrazem sušené ovoce,
  • má ideální nutriční hodnoty: nízký obsah cukru, ideální podíl sacharidů, vysoký obsah bílkovin, vlákniny a nenasycených mastných kyselin.
  • produkty, shake-it je směs těch nejkvalitnějších ingrediencí k přípravě cereálních smoothies, které zasytí opravdu na dlouho.
  • balení (175g) = 5 porcí
Žádné produkty značky SHAKE-IT nebyly nalezeny...