Naturetics

Naturetics logo se želvouMěníme pohled na výrobu kosmetiky. Dokazujeme, že účinná přírodní kosmetika může vznikat z použitých surovin. Díky novým technologiím a vědeckým výzkumům víme, kolik aktivních látek se v použitých surovinách stále nachází. Toho v plné míře využíváme a přinášíme na trh nové, cirkulární kosmetické produkty, které pomáhají zásadně šetřit naši planetu.

Co znamená cirkulární kosmetika?

Pro výrobu se využívá jako vstupní surovina již jednou použitý materiál, a tím je z pohledu výroby odstraněn negativní dopad na životní prostředí, který je obvykle energeticky velmi náročný se spotřebou čisté suroviny. Cirkulární kosmetika chce eliminovat odpad a vedlejší produkty, které nelze využít a vrátit do smyčky; pokud ne do smyčky původního výrobku, tak do smyčky někoho jiného.

Přírodní polymer je vytvořený biotechnologií Hydal z použitého přírodního oleje. V opalovacím másle posiluje UV ochranu. V přírodních deodorantech působí  jako absorbent pachu a potu. Nezatěžuje přírodu (plně rozložitelný) ani člověka. Sesbíraná kávová sedlina slouží v Kávovém peelingovém mýdle jako abrazivní částice, kde nahrazuje mikroplasty. 

Více o této značce najdete v článku NATURETICS: seznamte se s první českou cirkulární kosmetikou na našem blogu.

5 položek celkem
139184 naturetics 100 prirodni opalovaci maslo spf 20 150 ml
Výprodej
608 Kč –18 %
499 Kč / ks

100% přírodní opalovací máslo s ochranným faktorem SPF 20 chrání pokožku před škodlivým slunečním zářením. Účinkuje ihned po aplikaci, dobře se roztírá a nezanechává na pokožce bílou vrstvu

Kód: 139184
Černá zubní pasta s aktivním uhlím 75 ml
Výprodej
160 Kč –10 %
144 Kč / ks

Zubní pasta Naturetics šetrně bělí pomocí účinků aktivního uhlí. To se získává zuhelnatěním rostlinného materiálu – dřeva, bambusu, anebo v případě zubní pasty Naturetics kokosových ořechů.

Kód: 139211
Kávové mýdlo s krabičkou ruční papír
Výprodej
198 Kč –10 %
178 Kč / ks

100% přírodní, ručně vyráběné mýdlo s kávovou sedlinou.

Pokožku jemně čistí, hydratuje a zjemňuje. Baleno v pergamenovém papíru. Uloženo v krabičce z ručního papíru se zalisovanou kávovou sedlinou.

 

Kód: 980121
lavender 3000x
Výprodej
od 194 Kč –10 %
od 175 Kč / ks

Tuhý deodorant téměř neobsahuje vodu. Je tvořen v základu látkami lipidické povahy, které jsou obohaceny o kokosový olej. Jeho konzistence je proto tužší a déle vydrží na pokožce. 

Obsahuje přírodní složky, pomocí kterých účinně neutralizuje zápach a pohlcuje pot. Snadno se nanáší a je vysoce účinný i v malém množství. Deodorant je vhodný i pro citlivou pokožku. 

Kód: 139178/LAV
Naturetics Přírodní tuhý deodorant s krémovou konzistencí 50 ml bonfire
Výprodej
od 194 Kč –10 %
od 175 Kč / ks

Tuhý deodorant s krémovou konzistencí tvoří v základu emulze vody a glycerinu s pečujícími mastnými alkoholy, která je obohacena o bambucké máslo. 

Obsahuje přírodní složky, pomocí kterých účinně neutralizuje zápach a pohlcuje pot. Snadno se nanáší a je vysoce účinný i v malém množství. Deodorant je vhodný i pro citlivou pokožku. 

 

Kód: 139169/BON

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem