Naturetics

Naturetics logo se želvouMěníme pohled na výrobu kosmetiky. Dokazujeme, že účinná přírodní kosmetika může vznikat z použitých surovin. Díky novým technologiím a vědeckým výzkumům víme, kolik aktivních látek se v použitých surovinách stále nachází. Toho v plné míře využíváme a přinášíme na trh nové, cirkulární kosmetické produkty, které pomáhají zásadně šetřit naši planetu.

Co znamená cirkulární kosmetika?

Pro výrobu se využívá jako vstupní surovina již jednou použitý materiál, a tím je z pohledu výroby odstraněn negativní dopad na životní prostředí, který je obvykle energeticky velmi náročný se spotřebou čisté suroviny. Cirkulární kosmetika chce eliminovat odpad a vedlejší produkty, které nelze využít a vrátit do smyčky; pokud ne do smyčky původního výrobku, tak do smyčky někoho jiného.

Přírodní polymer je vytvořený biotechnologií Hydal z použitého přírodního oleje. V opalovacím másle posiluje UV ochranu. V přírodních deodorantech působí  jako absorbent pachu a potu. Nezatěžuje přírodu (plně rozložitelný) ani člověka. Sesbíraná kávová sedlina slouží v Kávovém peelingovém mýdle jako abrazivní částice, kde nahrazuje mikroplasty. 

Více o této značce najdete v článku NATURETICS: seznamte se s první českou cirkulární kosmetikou na našem blogu.

2 položek celkem
Kávové mýdlo s krabičkou ruční papír
Výprodej
198 Kč –10 %
178 Kč / ks

100% přírodní, ručně vyráběné mýdlo s kávovou sedlinou.

Pokožku jemně čistí, hydratuje a zjemňuje. Baleno v pergamenovém papíru. Uloženo v krabičce z ručního papíru se zalisovanou kávovou sedlinou.

 

Kód: 980121
Naturetics Přírodní tuhý deodorant s krémovou konzistencí 50 ml bonfire
Tip
od 176 Kč–18 %
od 143 Kč / ks

Tuhý deodorant s krémovou konzistencí tvoří v základu emulze vody a glycerinu s pečujícími mastnými alkoholy, která je obohacena o bambucké máslo. 

Obsahuje přírodní složky, pomocí kterých účinně neutralizuje zápach a pohlcuje pot. Snadno se nanáší a je vysoce účinný i v malém množství. Deodorant je vhodný i pro citlivou pokožku. 

 

Kód: 139169/DAR

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem