Doručení všech objednávek se může zpožďovat rostoucím zájmem o testy a respirátory. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Respirátory - aktuální situace

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vás tímto článkem informovali o aktuální situaci s expedicí českých respirátorů značky General Public Protection.

Dne 20. ledna se poptávka respirátorů v řádu minut zvýšila o tisíce procent oproti předchozím měsícům. S výrobcem firmou General Public s.r.o. spolupracujeme od srpna 2020 a dosavadní spolupráce byla příkladná - během podzimu i za největšího růstu poptávky jsme měli pořadník maximálně na 1 týden.

Od 20. ledna jsme obdrželi informace z výroby, že dochází ke zdržení 5-10 dní, tuto lhůtu jsme uváděli také jako dostupnost u produktu do poloviny dne 20. ledna. Poptávka stále dramaticky rostla a na základě toho jsme také upravili dostupnost na 14 dní a o 1 den později na 3 týdny a ke konci měsíce ledna na 1 měsíc, pak jsem prodej dočasně zastavili.

Bohužel ale došlo již ke 3 posunutím předpokládaného termínu odeslání objednávek z důvodu opakovaného nedodržení termínů a množství dodaných respirátorů výrobcem o kterém zákazníky bez prodlení informujeme emailem a nabízíme opakovaně možnost odstoupení od objednávky

Omlouváme se za posouvání termínu expedice, děláme maximum pro to, aby zákazníkům byly objednávky expedovány co nejdříve.

Tato situace nás velmi mrzí, nejsme viníky této situace.

Aktuálně expedujeme objednávky s datem přijetí do 25.1. V případě dotazů nás kontaktujte emailem. Zákaznická linka je přehlcená.  

Proč se vyplatí počkat na české Respirátory General Public Protection:

  • Kvalitní čtyřvrstvé respirátory FFP2 a FFP3 s certifikací vyvinuté ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci
  • Výborné hodnocení zákazníků - prohlédněte si recenze zákazníků
  • Bezkonkurenční poměr ceny a kvality 

Abychom Vám mohli nabídnou alternativu se skladovou dostupností, tak jsem naskladnili kvalitní alternativy, které můžeme odeslat obratem - v případě zájmu se na nás obraťte emailem:

  1. General Public Protection Respirátor GPP2 FFP2 NR (CE) 2. jakost 10 ksfiltrační a další předepsané vlastnosti respirátoru jsou zachovány v plném rozsahu v souladu s certifikací a normou EN 149:2001 + A1:2009; CE 1024, jsou zařazené do 2. jakosti kvůli vizuální vadě, zvýhodněná cena - více informací včetně fotografií a dokumentace najdete zde: GPP Respirátor FFP2 NR 2. jakost 10 ks
  2. českých certifikovaných FFP2 CE respirátorů značky Tex-TechTex-Tech Respirátor FFP2 Premium 5 ks
  3. českých certifikovaných FFP3 CE respirátorů značky Tex-TechTex-Tech Respirátor FFP2 Premium 3 ks

 

Děkujeme za pochopení situace

tým eshopu Nestonej.cz

 

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.