Bio Rooibos prášek 70g

> Iswari rooibos v prášku pochází z oblasti v horách Jihoafrické republiky, kde je velmi oblíbeným nápojem. Jedná se o rostlinu z keře čajovce kapského, která je rozemletá na extra jemný prášek. Nápoj z rooibosu má charakteristickou tmavě červenou barvu a lehce nasládlou chuť. S kostkami ledu ...


  • (> 5 ks) Dostupné do 1 dne
    Můžeme doručit do: 25.9.2020
250 Kč
Kategorie: Rooibos
Bio (?): Ano
 
>

Jedná se o rostlinu z keře čajovce kapského, která je rozemletá na extra jemný prášek. Nápoj z rooibosu má charakteristickou tmavě červenou barvu a lehce nasládlou chuť. S kostkami ledu a ovocem osvěží, naopak teplý rooibos s rostlinným mlékem, ideálně kokosovým (případně i běžným mlékem) vás příjemně zahřeje. Dle chuti můžete dosladit kokosovým cukrem.

Doporučený způsob použití: Osvěžující nápoj – s kostkami ledu a ovocem. Teplý nápoj – s rostlinným mlékem. Smíchání s vodou do max. 70 °C.

Užívání: 1 lžička prášku (tj. 2 g) smíchat s 300 ml vody (max. do 70°C). Vhodný pro děti, těhotné i kojící. Bez kofeinu a teinu.

Složení: 100% bio mletý prášek rooibos (Čajovec kapský 100 %)
Obsah: 70g
Země původu: Jihoafrická republika

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Iswari_Logo

Iswari Superfood, s.r.o. je česká firma, která ve spolupráci se sesterskou portugalskou firmou Alma Valor dodává na trh tzv. superpotraviny pod vlastní obchodní značkou ISWARI. Iswari (čti Íšvarí) znamená v sanskrtu Bohyně. Naším cílem je sdílet s Vámi přirozenou moudrost přírody a nabídnout Vám plodiny, které byly často součástí jídelníčku tradičních kultur naší planety a pro které je typická jedna společná vlastnost: mají mimořádné nutriční složení s pozoruhodně pozitivním dopadem na naše zdraví.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.